АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -2°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 4°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Нацполіція: Укрсиббанк, банк "Креді Агріколь" і ПУМБ задіяні в злочинних операціях

Нацполіція: Укрсиббанк, банк "Креді Агріколь" і ПУМБ задіяні в злочинних операціях
Нацполіція: Укрсиббанк, банк "Креді Агріколь" і ПУМБ задіяні в злочинних операціях

Відповідно до ухвали Печерського райсуду м. Києва від 14 червня, Головне слідче управління Нацполіції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016000000000866 за фактом фіктивного підприємництва, тобто створення суб`єктів підприємницької діяльності (юросіб) для прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

«Слідчий вказує, що досудовим розслідуванням отримано фактичні дані щодо діяльності на території Київської та Дніпропетровської областей протиправного фінансового механізму, члени якого причетні до впровадження на базі ПАТ «Перший український міжнародний банк», ПАТ «Креді агріколь банк» та АТ «Укрсиббанк», протиправних фінансових механізмів, направлених на незаконне переведення безготівкових грошових коштів у готівку, зменшення податкового навантаження на вітчизняні СГД та розкрадання державних/бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Зокрема, проведеними оперативно-розшуковими заходами працівниками Служби безпеки України встановлено, що невстановленими особами придбано низку підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності, а саме: ТОВ «Оушен сістемс» (код ЄДРПОУ 40099972); ТОВ «Бейра трейд» (код ЄДРПОУ 40042360); ТОВ «Самора груп» (код ЄДРПОУ 40040405); ТОВ «Айгруп» (код ЄДРПОУ 40020394); ТОВ «Халкбуд» (код ЄДРПОУ 40018301); ТОВ «Еліт сіті трейдінг» (код ЄДРПОУ 40016168);ТОВ «Арчібальд» (код ЄДРПОУ 39671640) та інші, що зареєстровані на номінальних керівників та засновників, які реального відношення до їх діяльності не мають», - констатується в документі.

В ухвалі Печерського райсуду м. Києва від 11 травня щодо цього ж кримінального провадження згадується про низку інших структур з ознаками фіктивності. Крім того, як уточнюється в документі, «на даний час членами протиправного фінансового механізму налагоджено надходження на рахунки підконтрольних фіктивних підприємств безготівкових грошових коштів від підприємств-замовників протиправних фінансових послуг, які зацікавлені в незаконній мінімізації податкових платежів, переведенні безготівкових грошових коштів у готівку та подальшому їх привласненні.

У подальшому, отримані безготівкові кошти, учасники протиправного фінансового механізму переводять на рахунки невстановлених фізичних осіб, відкриті у вищевказаних банківських установах, з яких вони знімаються готівкою та, за відрахуванням відповідного відсотку, видаються посадовим особам або представникам підприємств - замовників протиправних фінансових послуг.

При цьому, з метою уникнення інтересу до діяльності протиправної фінансової схеми з боку представників контролюючих та правоохоронних органів, в податковій звітності відображається придбання підконтрольними підприємствами товарно-матеріальних цінностей у реально діючих підприємств, які за специфікою власної діяльності отримують невраховані готівкові кошти та потребують документального відображення «фіктивних» продаж власних товарів за безготівку, які насправді реалізуються за готівку», - йдеться в ухвалі суду

finbalance.com.ua


Теги статьи: отмывание денегУкрсиббанкКоррупцияПумбБанк ПУМББанк Креди Агриколь

Дата и время 03 июля 2016 г., 18:00     Просмотры Просмотров: 2855
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Грабители ГП «Бердянский морской торговый порт»: Екатерина Марченко — куратор от Александра Пономарева
САП: реестр «слитых» предателями дел
Рада не дала привлечь к уголовной ответственности нардепа Березкина укравшего у госбанка миллионы долларов

Экс-министра Захарченко и его свиту подозревают в «отмывании» 10 млрд гривен
Комитет ВР одобрил снятие неприкосновенности с Березкина
Луценко рассказал подробности подозрения нардепу Березкину

Тимошенко сделала резонансное заявление о Порошенко
Взращенная Порошенко и Ко тотальная коррупция опускает украинцев в нищету — эксперт
Евгений Черняк: Мы потеряем страну

Блогер заявил, что украинская власть вынуждена воровать, чтобы противостоять "путинско-олигархическим войскам"
Подставной банкир. Что расскажет Рейнис Тумовс после экстрадиции в Украину
Продолжение скандала в Донецком медуниверситете: деньги иностранных студентов не доходили до кассы вуза

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.094658