АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 11°C
Днепр: 12°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 10°C
Львов: 9°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Бізнес колишнього російського розвідника на Волині під прицілом журналістів


ТОВ “АПК Волинь” дало фірмі “Стоянівнасіння” на 2 роки в оренду паї. Угода була про спільний обробіток паїв до жовтня 2014 року. “АПК Волинь” в 2014 році підписало з ТОВ “Ратнівський аграрій,” засновану особою з російським і кіпрським громадянством Панніковим, колишнім спвіробітником служби зовнішньої розвідки КДБ, угоду про передання орендованих паїв для обробітку. Виникла колізія: “АПК Волинь” передало одну й ту саму зкмлю в оренду двом компаніям.

На Волині триває господарчий конфлікт між трьома агрогосподарствами:  “АПК Волинь” передало одну й ту саму зкмлю в оренду двом компаніям- "Стоянівнасіння" та "Ратнівський аграрій"

ТОВ “Ратнівський аграрій” запропонувало селянам-пайовикам відразу гроші за паї. Частина пайовиків через цей економічний чинник стали на сторону “Ратнівського аграрія.”,який почав збирати засяний “Стоянівнасінням врожай.” 

Пропонуємо вам журналістське розслідування господарської діяльності колишнього радянського розвідника на Волині.

Діяльність фірми російського розвідника на Волині спричинило зацікавлення цим господарчим питанням активістів “Правого сектора.”

Вони зустрічалися з представниками всіх трьох фірм. Зустрічами “Правого сектора” з цими фірмами зацікавилася міліція.

Міліціонери обшукали базу “Правого сектора” за 20 кілометрів від Ковеля. Після обшуку активістам подзвонив, як вони сказали, смотрящий “Ратнівський аграрій” із Вінниці. Запропонував зустрітися. 10 серпня вони зустрічалися із рівненським смотрящим щоб вирішити господарчий конфлікт “Ратнівського аграрія” і “Стоянівнасіння.” Не вирішили нічого.

“АПК Волинь” від конфлікту усунулися. Біднюк Сергій Миколайович, агроном АПК “Волинь,” який став директором на два тижні і підписав договір зі “Стоянівнаснням” в інтрев’ю Spilno.TV сказав, що договору не було підписано, а була тільки усна угода між керівниками “Стоянівнасіння” і “АПК Волинь.” 

13 серпня в Сомині пайовики будуть зустрічатися з представниками трьох агрофірм і розбиратися в документах

Схемы


Теги статьи: ПанниковАПК Волинь

Дата и время 15 августа 2014 г., 12:30     Просмотры Просмотров: 3620
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053302