АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Лотарейний бізнес в Україні належить російським міліонерам, яким держава створила пільгові умови

Лотарейний бізнес в Україні належить російським міліонерам, яким держава створила пільгові умови
Лотарейний бізнес в Україні належить російським міліонерам, яким держава створила пільгові умови

Власник української лотереї "Патріот" росіянин-мільярдер Олег Бойко офіційно фінансує російську армію. В Росі йому належить лотерея "Перемога", прибутки від якої направляє на підтримку російської армії. Окрім "Патріоту" в Україні діє ще два оператори: ТОВ "М.С.Л"- підконтрольна одному з найбагатших росіян – Михайлові Фрідману, та компанія "Українська національна лотерея", належить офшору з Віргінських островів “Олімпік голд холдінгз лімітед”.

ПрАТ «Патріот» через кіпрську «Cehriba Investments Limited»  входить в інвестиційний холдинг Finstar,  яким володіє російський мільярдер  Олег Бойко.  Власник «Патріоту» має лотерейний бізнес і на батьківщині. В Росії Бойко є оператором лотереї «Перемога», прибутки від якої направляє на підтримку російської армії.

Російські витрати бізнесмен, вочевидь, компенсує в Україні. Адже перерозподіл прибутків в Україні більш лояльний до бізнесменів. В Росії, окрім податків, оператори платять державі ще 10 % від доходів.

Окрім «Патріоту» в Україні  діє ще два оператори: ТОВ «М.С.Л» і компанія «Українська національна лотерея».

ТОВ «М.С.Л» -   підконтрольна одному з найбагатших росіян – Михайлові Фрідману. «Українська національна лотерея» – належить офшору з Віргінських островів “Олімпік голд холдінгз лімітед”.

За 2,5 роки офіційно вони заробили 3 млрд грн, відрахування до бюджету склали 720 млн грн. Ще 13,5 млрд потрапили у призовий фонд.

Натомість держава створила для лотерейників максимально пільгові умови. Річ у тому, що з березня 2014 року усі оператори українських лотерей працюють без ліцензій та сплати за свою діяльність.

Згідно до Закону «Про державні лотереї» від 2012 року, який відмінив старі ліцензії, якщо держава не створила нових нормативно-правових актів, оператори продовжують свою діяльність без ліцензій.

Регулятором на  лотерейному ринку є Міністерство фінансів. Проте це відомство за останні два роки не ініціювало жодних змін до закону та не підготувало документи для ліцензування.

У 2010-му тодішній голова Мінфіну Віктор Пинзеник пропонував підвищити вартість дозвільного документу до 40 млн грн за один вид гральної діяльності.  Нині, видавши операторам ліцензії, держава змогла б виручити щонайменше 160 млн грн.

Варто зазначити, що слово «державна» в назві лотерей абсолютно не означає те, що держава має до цього стосунок.

Російський бізнес заробляє в Україні також на постачанні ігрових автоматів, зокрема для мережі гральних закладів КІНГ, які сьогодні продають теж ніби лотерейні квитки через «спеціальні термінали»

«Перші термінали були вироблені в Росії. Згодом почали виробляти і на Україні», – запевняє Сергій Бойко, юрист компанії «Лотостар», яка володіє мережею гральних закладів «КІНГ»

Юрист стверджує, що раніше автомати для клубів «КІНГ» виготовляла російська компанія «martGames», а нині українське ТОВ «ЛОТОПРОМ».

Однак у судовому реєстрі є справа про імпорт ігрових автоматів з Росії. Компанія «УКРЛОТОПРОМ» позивалась до суду проти Сумської митниці через завищені тарифи за перевезення ігрових автоматів. Засновником «Укрлотопрому» є  власник «Лотопрому» Валерій Ромашов. А виробником автоматів, які бізнесмен завозить з Росії в Україну –  російська компанія «Сталь-Ком».

Схемы


Теги статьи: М.С.Л.ПатриотБойко Олег

Дата и время 15 августа 2014 г., 12:58     Просмотры Просмотров: 3628
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Колесо фортуны: кто выигрывает в лотереях вместе с нардепом Ляшко
"На 100%": Свитолина призналась в любви к Украине
В Одессе «Нацкорпус» заблокировал работу точку лотерейного оператора «М.С.Л.»

Криваві гроші: у Києві атакували лотерею
«Нацкорпус» начал акции по блокированию работы оператора лотерей «М.С.Л.»
Мать Окуевой объяснила ее предназначение

Во Львове выиграли лотерею 5 500 000 гривен
Если офицер ВСУ – патриот, его будут преследовать, если алкоголик, вор, негодяй – сделают вид, что не замечают, – мнение
Подруга Амины: сколько должно погибнуть патриотов, чтобы эти наверху закрыли границу с Россией

Украинское подполье оккупированного Донбасса поздравило земляков с Днем Независимости
Социологи узнали, где в Украине живет больше всего потенциальных "сепаров"
Патриотами Украины считают себя 83% граждан, – опрос

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065153