АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -4°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Бутусов: Війну на Донбасі почав паламар Києво-Печерської Лаври

Бутусов: Війну на Донбасі почав паламар Києво-Печерської Лаври
Бутусов: Війну на Донбасі почав паламар Києво-Печерської Лаври

Бойовик Сергій Журик із позивним «Ромашка» командував терористами в першому бою АТО на Донбасі, коли 13 квітня 2014 року в Слов’янську в результаті нападу на співробітників СБУ загинув капітан «Альфи» Геннадій Біліченко.

Про це пише в своїй статті журналіст Юрій Бутусов.

Бутусов допускає, що Журик був співробітником охоронної структури Києво-Печерської Лаври і був «позаштатним паламарем Києво-Печерської Лаври».

За словами журналіста, на початковому етапі війни його роль в загоні ФСБ РФ «Крим» не поступалася за значенням ватажкові Ігорю Гіркіну.

«Журик в силу професійної підготовки забезпечував Гіркіну дії в Україні через свої зв’язки в УПЦ МП. Очевидно, це він привів Гіркіна у Слов’янськ в резиденцію протоієрея Віталія. «Ромашка» командував ударним підрозділом Гіркіна, і саме він керував першою атакою на співробітників українських правоохоронних органів», – наголошує Бутусов.

Крім того, за його даними, Журик також взяв участь в нападі банди Гіркіна на фотограмметричний центр ЗСУ в Сімферополі 18 березня 2014 року, в результаті якого бойовики влаштували безладну стрілянину, застрелили російського найманця Руслана Казакова і вбили першого українського військовослужбовця в цій війні – Сергія Кокуріна.

Як повідомляє журналіст, із 52 бойовиків загону ФСБ РФ «Крим», який захопив Слов’янськ 12 квітня 2014-го, п’ятеро були російські агенти, які проживали в Києві та входили в охоронні структури Московського патріархату.

«Снайпер Сергій Журик, паламар Києво-Печерської Лаври», в цьому загоні зіграв куди важливішу роль, ніж сам Гіркін. Саме Журик був керівником нападу на співробітників СБУ 13 квітня. Це був перший бій АТО на Донбасі, в результаті якого загинув капітан «Альфи» Геннадій Біліченко. Паламар Лаври почав війну на Донбасі», – пише він в Facebook.


zik.ua


Теги статьи: АТОЖурик сергейБутусов Юрий

Дата и время 18 июля 2016 г., 10:04     Просмотры Просмотров: 2196
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.179723