АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Брат екс – нардепа Бута підозрюється у викраденні черниць з Лаври

Брат екс – нардепа Бута підозрюється у викраденні черниць з Лаври
Брат екс – нардепа Бута підозрюється у викраденні черниць з Лаври

40-річний бізнесмен Сергій Бут уже чотири місяці перебуває в Київському слідчому ізоляторі №13.

Його підозрюють у причетності до викрадення двох черниць Києво-Печерської лаври. У жовтні київська міліція заявила, що має достатньо доказів по цій справі проти Бута. Цей факт найбільше обговорюють у Батурині Бахмацького району. Сергій Анатолійович звідти родом. Там же мешкають його батьки. Рідний брат чоловіка 46-річний Юрій Бут — відома особистість. Вивчився у Москві, свого часу був депутатом Верховної Ради України 6-го скликання, членом фракції блоку «Наша Україна - Народна самооборона», потім першим перейшов до більшості. Сергій же займався у столиці будівельним бізнесом.
Останнього разу до Батурина приїздив минулого літа.

— Для мене, як для матері, мої діти хороші, — схлипує Ганна Іванівна.

— Проти Сергія шукають чорну кішку в темній кімнаті. Те, чого нема. Я думаю, що суд усе рішить. Тільки слідство тягнеться довго, місяць за місяцем. Через усі переживання в мене здоров’я зовсім пропало. Пережила операцію на серці. Тримаюсь на цьому світі тільки тому, що сину підтримка моя потрібна. І Юра переживає. Його також на допит викликали. Коли воно вже все закінчиться, не знаю.
— Не вірю, що Сергій черниць викрадав, — говорить Валентина Базалій, сусідка батьків Сергія і Юрія, колишня вчителька місцевої школи.

— Вони спонсори Батурина. Обидва. У школу телевізор купили, принтер, допомагали з ремонтом. Церкві купили килимові доріжки. Волейбольній команді давали гроші на бензин, щоб на змагання їздили, форму придбали, м’ячі. Хто б з батуринців не звертався до них — усім допомагали. Дай Бог усім татам-мамам таких дітей. Це зараз хлопці рідко бувають, а колись приїздили часто. На городі батькам помагали. Бачила, як картоплю вибирали. Взагалі сім’я дуже хороша. Юра з золотою медаллю школу закінчив, Сергій також гарно вчився. Мати працювала в лікарні. Спочатку акушеркою, тоді у фізкабінеті. Батько Анатолій Юрійович у центральній (дальні заготівником був.
Проте не всі у Батурині одностайної думки про Бута-меншого. Є й такі, що говорять: — Про Юру тільки хороше скажуть місцеві, а от про Сергія різне почути можна. Він же меншенький. Пестунчик тата-мами.

Вікторія Товстоног

тижневик «Вісник Ч»


Теги статьи: ЛавраБут

Дата и время 10 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2218
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.049792