АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Дядько Михайло на Говерлі, або Чому в Україні немає роботи

Дядько Михайло на Говерлі, або Чому в Україні немає роботи
Дядько Михайло на Говерлі, або Чому в Україні немає роботи

У нас постійно більшість населення скаржиться, що немає роботи, що немає добре оплачуваної роботи, що в Україні неможливо нормально заробляти, що гроші є лише в тих хто накрався тощо.

Так ось, усі ці скиглення множаться на нуль, коли ти видряпуєшся на Говерлу і бачиш, як там, на висоті понад 2000 метрів над рівнем моря, стоїть дядько Михайло і... продає гарячі чай та каву.

Чай 12 грн. (будь-який пакетик на вибір:)), кава (як розчинна так і різні "три в одному") – 14 грн. І до мужика реально стоїть черга (лише при мені він зробив щасливими понад 15 людей). Враховуючи кількість пустих коробок з-під чаю, він продав не менше 150 порцій (а скільки він продав кави уявлення не маю).

Кмітливий і працьовитий чолов’яга приніс на Говерлу дошку (на якій зробив свою імпровізовану кав’ярню), гріє воду на примусах, які ставить в металеві циліндри для збільшення ККД, і як лише вода закипає, переливає її в чайничок для кип’ятку і ставить грітись нову. Він навіть вигадав хитрий спосіб, як менше бігати до джерела по воду. Просто пропонує туристам, що мають воду, обміняти 1-1.5 літри її на два гарячих чаї.

В Україні є робота. Але також в Україні є значна частина населення, яка лінується. Лінується працювати, лінується напружувати мозок, лінується вдосконалюватись, лінується змінюватись. Більшість хоче , аби держава (чи хтось ще) надав їм роботу за їхспеціальністтю, яка неактуальна вже років 20.

Більшість хоче отримувати велику зарплату, але не хочуть вдосконалювати свої професійні навички (значна частина населення взагалі вважає, що освіта закінчується отриманням диплому). Але в динамічному світі відбувається інфляція знань і умінь. Те що в деяких галузях років 10 тому вважалося "вищим пілотажем", сьогодні вважається обов’язковим.

Більшість банально не бажає вчити іноземну мову. Врешті-решт більшість лінується взяти відповідальність за свою зарплату на себе, одягнути наплічник з водою, чаєм і кавою - і піти на Говерлу.

Якщо людина може запропонувати суспільству щось корисне – вона точно не помре з голоду.

А чи можна на вашу думку знайти в Україні хорошу роботу?

Андрій ПОПИК


Теги статьи: РаботаУкраинцы

Дата и время 02 августа 2016 г., 11:52     Просмотры Просмотров: 1877
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Надо ли сажать в СИЗО экс-нардепа Олега Ляшко?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.030224