АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Богомолець: у Раді не підтримують відкритий доступ до пацієнтів у реанімації

Богомолець: у Раді не підтримують відкритий доступ до пацієнтів у реанімації
Богомолець: у Раді не підтримують відкритий доступ до пацієнтів у реанімації
Народна депутатка Ольга Богомолець спростовує інформацію про підтримку Верховною Радою законопроекту, який відчиняє двері у реанімаційні відділення лікарень.

Про це нардеп написала на своїй сторінці у Facebook.

"Комітет охорони здоров’я свідомо, більшістю голосів не підтримав законопроект, який дозволяє відкритий доступ родичам в реанімаційні відділення для дорослих, саме розуміючи небезпеку для роботи і життя лікарів і здоров’я інших пацієнтів, яку може створити неконтрольований доступ непідготовлених родичів в відділення, де кожна секунда роботи лікаря є золотою!", – наголошує Богомолець.

Ольга Богомолець також виклала статтю, у якій йдеться про інцидент у відділенні інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні.

27 липня родич хворого напав на в. о. завідувача реанімаційного відділення В’ячеслава Мельника. У лікаря – черепно-мозкова травма. 

Депутатка написала, що вимагатиме від правоохоронних органів жорсткого покарання особи, яка паралізувала роботу цілого відділення.

Колишній в.о. міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський заявляв, що особисто контролюватиме виконання наказу про цілодобовий допуск відвідувачів до пацієнтів, які перебувають у реанімації.

 

29 червня вступив у дію проект наказу N592 "Про затвердження порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії".

У наказі йдеться, що заклад охорони здоров’я зобов’язаний забезпечити пацієнтам, які перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ), право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня.

Особи, які не є батьками пацієнта-дитини, мають право на допуск до неї за умови наявності усної згоди одного з батьків або законних представників. Одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта у ВІТ без часових обмежень.

life.pravda.com.ua


Теги статьи: Богомолец Ольга

Дата и время 03 августа 2016 г., 09:22     Просмотры Просмотров: 1250
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
08 декабря 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Надо ли сажать в СИЗО экс-нардепа Олега Ляшко?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.421951