Апеляційний суд збільшив заставу для Постного до 250 мільйонів

Апеляційний суд збільшив заставу для Постного до 250 мільйонів
Апеляційний суд збільшив заставу для Постного до 250 мільйонів

Суд обрав для фігуранта “газової справи” Валерія Постного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативу визначив заставу у сумі 250 млн грн.

Про це передає УНН.

Апеляційний суд скасував рішення Солом’янського районного суду Києва і постановив нову ухвалу, якою частково задовольнив скаргу САП і обрав до підозрюваного В.Постного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і як альтернативний запобіжний захід – заставу обсягом 250 млн грн.

Крім того, суд зобов’язав В.Постного носити електронний засіб контролю.

НАБУ та САП 15 червня 2016 року заявили про викриття організованого злочинного угруповання, що завдало збитків державі у розмірі понад 3 млрд грн внаслідок спільної діяльності на підставі угод, укладених з ПАТ “Укргазвидобування”.

За даними НАБУ, відповідно до доказів, отриманих під час досудового розслідування кримінального провадження, організатором корупційної схеми є О.Онищенко, якого Верховна Рада України 5 липня позбавила недоторканності, а також проголосувала за його затримання та арешт.

Нагадаємо, 18 червня фігуранти “газової справи” В.Постний та О.Рябошапка були взяті під варту за рішенням Солом’янського районного суду з альтернативою застави 1 млн грн та 1,5 млн грн відповідно.

22 червня В.Постного та О.Рябошапка було затримано на виході із Лук’янівського слідчого ізолятора одразу після звільнення під заставу, визначену Солом’янським судом раніше як альтернативу при обранні запобіжного заходу. 23 червня їм було повідомлено про підозру за 209 статтею Кримінального кодексу України (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Усього в рамках цього кримінального провадження було затримано 12 підозрюваних, зокрема В.Постного.

Дата и время 03 августа 2016 г., 12:47     Просмотры Просмотров: 1039