АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська

Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська
Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра - Марушевська

Минуло більше двох місяців після візиту до Одеси прем’єр-міністра України Volodymyr Groysman. А отже час підбити деякі підсумки виконання рішень, озвучених прем’єром 17-го травня.

Кадри: Роман Насіров не просто не виконав доручень прем’єра щодо кадрових питань. Глава #‎ДФС вирішив узурпувати можливість призначень на Одеській митниці. Він незаконно створив конкурсну комісію для призначення на посади в митниці, в яку увійшли "апаратчики" ДФС і жодного представника Одеської митниці. Так само незаконно він заборонив нам розпочинати дисциплінарні провадження щодо начальників постів, чим заблокував можливість звільняти працівників, підозрюваних у корупції. Сподіваюся, він відповідатиме в суді за такі рішення.

З усіх кадрових питань, Роман Насіров лише відкликав до Києва надісланого ним же заступника Моргуна, проти якого протестувала громадськість. А також ДФС за нашою пропозицією погодили начальника управління інфраструктури.

Будівництво: генпідрядник та Адміністрація морських портів України, м’яко кажучи, не поспішають завершити реконструкцію Морського вокзалу. У червні-липні відбулося дві наради щодо будівництва під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона. На останній генпідрядник заявив, що потребує ще мінімум вісім місяців для того, щоб облаштувати фасад будівлі. Питання, де ці спеціалісти були раніше - риторичне. Завершення внутрішніх робіт планується у серпні.

Впровадження програмного забезпечення: чіткої відповіді щодо програмного забезпечення сьогодні на центральному рівні немає. Представники ЮНКТАД (ООН) презентували у Міністерстві фінансів систему ASYCUDA. Працівники ДФС та Мінфіну мали змогу отримати відповіді на всі запитання щодо програми: інтеграція її з чинними системами в Україні, прописування профілів ризиків тощо.
У цьому напрямку сьогодні нічого, крім обговорення немає. Дев’ять місяців, критикуючи систему від ЮНКТАД, чиновники не пропонують конкретних варіантів удосконалення ІТ і, тим більше, немає реальних кроків в напрямку автоматизації процесів. Все це лише затягує процес і грає на руку корумпованим чиновникам, які не зацікавлені в реформуванні країни.

Постанова: за вказівкою Володимира Гройсмана, ми розробили проект Постанови, яка регулюватиме діяльність митного поста "Відкритий митний простір". Проект перебуває на розгляді в Міністерстві фінансів. Сподіваюся затягування з підписанням Постанови не буде.

Догани: доручення прем’єр-міністра України скасувати всі догани, оголошені мені главою ДФС, Роман Насіров також не виконав. Натомість прислав мені нещодавно четверту догану. Нова догана узагальнює і дублює попередні три догани.

Ми дійшли до моменту, коли для продовження реалізації проекту вкрай необхідні рішення на центральному рівні. Однак Роман Насіров провалив всі доручення прем’єр-міністра. Це свідчить або про тотальну кризу управління або про відкритий саботаж. Проте це не причина зупинятися. Лише громадський тиск та підтримка медіа заставляє чиновників діяти і не перешкоджати реформам. Українське суспільство неодноразово доводило, що здатне перемагати в боротьбі з корупціонерами.

Юлія МАРУШЕВСЬКА


Теги статьи: Насиров РоманМарушевская Юлия

Дата и время 03 августа 2016 г., 20:10     Просмотры Просмотров: 1500
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

За порушення адвокатської етики скандально відомого Костянтина Лікарчука позбавили практики
Тесть Насирова снес памятник архитектуры в центре Киева
Винницкая «взлетка» уходит «донецким»

Как народные избранники уходят от уголовной ответственности — методы и уловки
Элитные имения по 4 тыс. грн: экс-топ-чиновников таможни уличили в наглой схеме в Конча-Заспе
Насиров арендовал у профсоюза таможни двухэтажный коттедж в Конча-Заспе за 6,7 тысяч грн в месяц - Нефедов

За смешные деньги землю и недвижимость: экс-топы таможни «оккупировали» государственную базу отдыха в Конча-Заспе
Верховный Суд закрыл производство по делу Насирова к ГФС
Справою Насірова тепер займатиметься Антикорупційний суд

Папки за 600 гривен: на что тратят бюджетные деньги в больнице «Феофания»
Сергей Тронь, Нурулислам Аркаллаев и другие: в афере мафиозного интернационала
Подельник мафии Януковича Сергей Тронь зачищает интернет от журналистских расследований о своей преступной деятельности

Комментарии:

comments powered by Disqus
09 декабря 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.145759