АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Нестор Шуфрич створює власну партію

Нестор Шуфрич створює власну партію
Нестор Шуфрич створює власну партію
Екс-регіонал Нестор Шуфрич вирішив створити новий проект “з нуля”.
 
Сам Шуфрич – людина досить багата, та й, крім того, усе ще має свого виборця. За останньою інформацією, Нестор Шуфрич найняв штат піарників і політтехнологів для створення нового й актуального партійного продукту. Робоча назва – “Партия труда” чи “Партія праці” через стійкі асоціації з СРСР була відкинута. Новітній бренд матиме назву “Індустріальна партія”. Тепер про головне. До списку потраплять політики з оточення Клюєва і Медведчука. Останні готові вкласти в партію необхідні – читай немалі – кошти. Цікаво, що близьке оточення Шуфрича слабко вірить в успіх нового проекту та намагається відмовити одіозного політика від зайвої трати коштів і часу.
Проте, пан Шуфрич вже не хоче втрачати шанс самостійного прориву через 5% барьєр до ВР, який має всі шанси залишитись не змінним.
Про план “Б”.
 Для свого реноме, Нестор Іванович балотуватиметься по мажоритарці в одному з “прохідних” округів. Як і Сергій Льовочкін, він знає секрет того, що з імовірністю 99% теперішня змішана виборча система не буде змінена до парламентських виборів. У Верховній Раді просто може не вистачити голосів для нового закону.
Олександр Довгий 
для ІНФОРМАТОРа

Теги статьи: Шуфрич

Дата и время 19 августа 2014 г., 21:54     Просмотры Просмотров: 2485
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте