АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Таращанський свободівець Тромса – корупціонер зі стажем?

Таращанський свободівець Тромса – корупціонер зі стажем?
Таращанський свободівець Тромса – корупціонер зі стажем?

Коли писав статтю про розкрадання бюджетних коштів під час будівництва дитячих майданчиків у місті Сквира,  не думав- не гадав, що в одному ряду із корумпованими чиновниками Сквирської міської ради доведеться  описувати некомпетентні, а можливо, і свідомо-злочинні дії прокурора Сквирського району Шахрая Ю.І.. Так нерідко буває – при розслідуванні якоїсь оборудки спливає багато різноманітних персонажів, одні з яких скоюють злочин, інші покривають його, а треті наживаються.

Спочатку я і не звернув уваги на фірму ТОВ «Торговий Дорожний Дім», яка була задіяна у цій відверто корупційній схемі. Якщо бути точним, не звернув уваги саме на керівництво цієї контори, адже як правило в таких схемах застосовують або так звані «фірми-прокладки» на одну фінансову операцію, або фірми, які кришують керівники органів влади чи правоохоронних органів. Ну, гадав, чергова прокладка на пару корупційних оборудок….Проте фірма працює і сьогодні!

У нашому випадку на поверхню «виринув» дуже цікавий персонаж цієї комбінації, а саме керівник ТОВ «Торговий дорожний Дім» Тромса Ярослав Ігорович. Тобто, саме та особа, яка підписала договір зі Сквирською міською радою на монтаж дитячих майданчиків, отримала за це гроші, та не виконала вищезазначених робіт.

Бачимо – Тромса Ярослав Ігорович  станом на 2012 рік керівник підприємства, яке незаконно привласнило бюджетні кошти і тільки через два роки – після втручання депутатського корпусу Сквирської міської радита на вимогу правоохоронних органів повернув частину цієї суми.

Нагадаю, прокуратура Сквирського району хоч і не спрацювала оперативно і професійно, але встановила, що було скоєно злочин.

І навіть винесла припис Сквирській міській раді на усунення порушення законодавства України. Багатьом зрозуміло, що якщо б не звернення до районної прокуратури, то цей злочин так і не був би розкритий. Тобто, сиділи б сьогодні спокійно керівники ТОВ «Дорожний Торговий  Дім» і витрачали б незаконно отримані (а точніше, вкрадені) у громади міста Сквира гроші.

Але, мабуть, перейдемо від прелюдії до конкретики. Після цьогорічного Майдану більшість українців повірила в те, що нова демократична влада, яка була народжена громадянським повстанням,  просто приречена змінити всю корумповану вертикаль правоохоронної системи, центральної та місцевої влади. Тобто, нові прокурори, начальники міліції, посадові особи органів влади повинні бути чесними, не корумпованими та безжалісними до будь-яких проявів зловживань та корупції! Ну, принаймні саме на це сподіваються пересічні українці.

Проте призначення на посади нових чиновників, прокурорів, працівників комунальних служб викликає у громадськості іноді подив, а іноді і відверте обурення, адже за останні місяці багато посад обійняли саме представники старої злочинної та замішаної в корупції команди. Давайте згадаємо, що саме обіцяв нам новообраний Президент України.

У нашому випадку керівника ТОВ «Дорожний Торговий дім» Тромсу Я.І. призначають головою Таращанської райдержадміністрації. !!!???

Нормальна демократія і боротьба з корупцією? Людина, яка через власну фірму «прокачала» десятки тисяч бюджетних коштів та їх привласнила, тепер керує цілим районом!?

І цей чиновник представляє вже нову владу, відповідно, пляма лягає якраз на Президента України та Голову Київської облдержадміністрації, які і роблять такі призначення.

З такими людьми Порошенко и Ко будуть боротись з корупцією? Бджоли проти меду???

 

Я поцікавився, хто є засновниками підприємства ТОВ «Торговий Дорожний Дім», яке очолював Ярослав Тромса на момент  проведення вищезазначеної корупційної оборудки в місті Сквира.

Так ось, керівником і бухгалтером підприємства ще нещодавно був саме Тромса Ярослав Ігорович, такий собі коктейль «два в одному».  Ну і дійсно, навіщо набирати великий персонал, адже для «прокачки» бюджетних грошей та їх крадіжки не потрібні «зайві руки»!?

Станом на сьогодні в засновниках цього підприємства значаться Тромса Наталія Анатоліївна (дружина) та Пилипчук Борис Кузьмович (друг родини Тромси). При цьому участь Пилипчука Б.К. в цьому підприємстві є суто формальною, адже його частка в статутному фонді підприємства складає близько 28 %  проти 72% якими володіє дружина голови Таращанської РДА –  Тромси Я.І.

До речі, виплив дуже цікавий факт, який датований 2012 роком, саме тим роком коли, і відбулась оборудка з дитячими майданчиками у місті Сквира.

У травні 2012 року Білоцерківські ДАЇшники зупинили якусь ОСОБУ (працівника ТОВ «Торговий Дорожний Дім»), яка керувала легковою машиною Мітсубісі у стані наркотичного сп’яніння!!! Нагадаю, у 2012 році на цьому підприємстві директором був саме Тромса Ярослав Ігорович!

Виникає закономірне запитання: «Що це за порядки панують на цьому підприємстві, якщо його працівники роз’їжджають на машинах у наркотичному угарі. І навіть якщо за кермом був не сам Тромса Я.І., то як він може керувати колективом Таращанської РДА, якщо моральний клімат на підпорядкованому йому підприємстві дозволяє працівникам приймати наркотичні препарати та порушувати законодавство України, тим самим ставити під загрозу життя пересічних громадян?»

Переконаний, громада Таращанського району Київської області повинна придивитись до новопризначеного Голови РДА Тромси Я.І., який “засвітився” в корупційно-кримінальній оборудці з дитячими майданчиками міста Сквира.

Навіть не знаю, чи має право така людина очолювати районний орган влади, адже через його підпис зараз проходять десятки мільйонів гривень бюджетних коштів.

Чи не прилипли ці гроші до якоїсь фірми, яка «тишком-нишком» вже побудувала в місті Тараща нові (віртуальні) дитячі майданчики, дороги, тротуари, житлові будівлі, тощо.?

Пильнуйте!

Григорій Іванченко


Теги статьи: Таращанська РДАСквираТромса Ярослав

Дата и время 20 августа 2014 г., 12:11     Просмотры Просмотров: 3501
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05255