АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 26°C
Днепр: 27°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 26°C
Сумы: 25°C
Львов: 25°C
Ужгород: 27°C
Луцк: 26°C
Ровно: 27°C

Волинського податківця, якого спіймали на хабарі у 400 тисяч, поновили на посаді

Волинського податківця, якого спіймали на хабарі у 400 тисяч, поновили на посаді
Волинського податківця, якого спіймали на хабарі у 400 тисяч, поновили на посаді

Заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Руслана Вандьо, якого разом із підлеглим ще в лютому 2015-го затримали «на гарячому» під час отримання хабара розміром у 400 тисяч гривень, адміністративні суди повертають на посаду.

Відповідні рішення винесли Львівський окружний адміністративний суд та Львівський апеляційний адміністративний суд, - інформує виданняCorruptUA.org.

Заступника начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслана Вандьо разом із його підлеглим – начальником управління податкового і митного аудиту Віктором Палюховичем – затримали під час отримання 400 тисяч гривень хабара ще у лютому 2015-го року.

Вони вимагали гроші за невідображення у акті перевірки одного з підприємств порушень податкового законодавства та недонарахування податків на суму майже 3 мільйони 500 тисяч гривень.

Після цього високопосадовця відсторонили від роботи на час службового розслідування, а в травні 2015-го за його результатами чоловіка звільнили. Цікаво, що самого Руслана Вандьо під варту не взяли. За нього внесли заставу розміром у 365 тисяч гривень.

Після звільнення Вандьо почав судову тяганину із податковою. Спочатку звернувся до Львівського окружного адміністративного суду. У листопаді минулого року Феміда частково задовольнила його позов: суд вирішив, що звільнили посадовця безпідставно, поновив його на посаді та ще й зобов`язав стягнути на його користь майже 20 тисяч гривень середнього заробітку за безробітний період.

Податкова оскаржила таку постанову до Львівського апеляційного адміністративного суду. В апеляційній скарзі податківці написали, що «підставою для звільнення позивача було неналежне виконання службових обов`язків, недостатній рівень організації роботи і контролю за роботою підлеглих, порушення правил етичної поведінки, а також одноразове грубе порушення трудової дисципліни». Останнє ґрунтувалося на висновках внутрішнього службового розслідування податківців, яке розпочали 25 березня, тобто, більш ніж через місяць після затримання посадовця «на гарячому».

Проте, на думку апеляційного суду, податківці затягнули терміни із застосуванням дисциплінарних заходів до посадовця і його звільненням. Суд повважав, що податківці мали місячний термін на покарання посадовця рахуючи із 9 лютого 2015 року, а не з дня закінчення внутрішнього службового розслідування 21 квітня 2015 року, тому й відмовив в задоволенні апеляційної скарги. Ухвала Львівського апеляційного адміністративного суду вже вступила в силу і з 27 квітня цього року наказом Державної фіскальної служби Руслана Вандьо поновили на посаді.

 
volynnews.com

Теги статьи: взяточникВандьо Руслан

Дата и время 06 августа 2016 г., 09:49     Просмотры Просмотров: 4703
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Ужгороде двух полицейских уличили в «опеке» над грузинскими бандитами
Бывшему завхозу Госпогранслужбы отменили оправдательный приговор
Подполковника полиции задержали при получении взятки в 5 тысяч

Суд оправдал арбитражного управляющего, обвиняемого в получении 1,2 млн гривен взятки
Столичный коммунальщик брал взятки за размещение придорожной рекламы
Директор предприятия “погорел” на взятке в $12 тысяч

Суд обязал САП закрыть дело по Охендовскому
Охрану исторического наследия Одессы доверили обвиняемому во взяточничестве чиновнику
Должностных лиц Госпогранслужбы поймали на взятке

Апелляционный суд Киева оставил под арестом имущество Розенблата
Военком Березовки издевался над глухим призывником ради взятки: суд наказал его штрафом
В Запорожье на откате попался один из руководителей завода железнодорожного транспорта

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.40592