АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Завтра в Києві судитимуть прокурорів-хабарників

Завтра в Києві судитимуть прокурорів-хабарників
Завтра в Києві судитимуть прокурорів-хабарників

Завтра, у вівторок 9 серпня, о 08:30 в Шевченківському районному суді Києва (Вознесенський узвіз 10-б, колишня вул. Смирнова-Ласточкіна) відбудеться перше (підготовче) судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього прокурора Подільського району міста Києва С. І. Нечипоренка та його заступника О. В. Білого за ч. 4 ст. 368 КК України, які вимагали та одержали від громадянина неправомірну вигоду в сумі 150 тисяч доларів США. Головуватиме у справі – суддя О. А. Голуб.

Нагадаю, що в таку суму перевертні оцінили свої послуги за непритягнення до кримінальної відповідальності рідного брата заявника та закриття кримінального провадження.

У ході досудового розслідування сторона захисту вживала всіх можливих заходів, спрямовані на затягування слідства, лише після повідомлення сторонам про його завершення та відкриття матеріалів до слідчого та прокурора надійшло не менше 50 клопотань і скарг, відповіді на які підозрюваними та їхнім захисниками оскаржувалися до суду. Підозрювані допускали жорсткі зволікання в ознайомленні з матеріалами досудового розслідування.

Факт зволікання стороною захисту при ознайомленні з матеріалами досудового розслідування визнано також слідчим суддею, встановлено строк на ознайомлення з матеріалами провадження.

Поряд із цим через окремі, здебільшого "жовті»" Інтернет-видання здійснили невдалі намагання скомпрометувати сторону обвинувачення та досудове розслідування в цілому, лився бруд на працівників Генеральної інспекції.

Окремої уваги заслуговують факти підігрування підозрюваним з боку судових органів, більшість арештів, накладених на майно хабарників в ході розслідування безпідставно знято суддями, іноді навіть без виклику прокурора на судове засідання! Не дивно, адже загальновідомими є факти родинних зв’язків одного з підозрюваних з особами, дуже впливовими в судовій системі (Сергій Ківалов).

Однак усупереч цій шаленій протидії прокурор у кримінальному провадженні обвинувальний акт передав до суду для розгляду по суті. Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України. Це особливо тяжкий злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна. 

Стороною обвинувачення вжито максимальних заходів за для виявлення та накладення арешту на майно підозрюваних (тепер вже обвинувачених) з метою виконання можливої конфіскації. Вартість майна цих осіб вимірюється мільйонами гривень, що в десятки разів перевищує доходи колишніх прокурорів, одержані із законних джерел. Цим обставинам буде також надана окрема кримінально-правова оцінка.

Боротьба з корупцією є обов’язком не тільки правоохоронних органів, а й кожного громадянина, тому просимо громадськість та представників ЗМІ не полишати увагою судовий розгляд цього кримінального провадження, щоб унеможливити будь-яке намагання хабарників вплинути через родинні та сталі зв’язки у правоохоронній і судовій системах на розгляд справи судом.

Очищення органів прокуратури від недоброчесних працівників триває.

Лариса ВОЛОШИНА


Теги статьи: Белый АлексейНечипоренко Сергей

Дата и время 08 августа 2016 г., 21:11     Просмотры Просмотров: 1430
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Депутат о закрытии дела Продана: власть никого реально не привлекла к ответственности
По двум депутатским запросам Оппозиционного Блока открыты три уголовные производства против Супрун
Суд не стягнув заставу за екс-прокурора Білого і продовжив досліджувати докази

Кто против АРМА: 56 депутатов-заговорщиков (расследование)
Хто проти АРМА: 56 депутатів-бунтівників (розслідування)
Как народные депутаты Верховной Рады зарабатывают миллиарды на перевозках и путевках

Президент заслужил право на импичмент от народа, - нардеп Белый
В Раде заговорили об импичменте Порошенко
Суд Киева может наказать прокуроров-взяточников сроком на 12 лет с конфискацией

Бывший прокурор-взяточник Подольского района продает автопарк - СМИ
Оппозиция требует уволить Парубия за сепаратизм
Уволен попавшийся на взятке прокурор Билый

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.479225