АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 22°C
Днепр: 23°C
Одесса: 22°C
Чернигов: 21°C
Сумы: 21°C
Львов: 18°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 19°C
Ровно: 20°C

"Смотрящий" Януковича отримає 5 мільйонів при новій владі

"Смотрящий" Януковича отримає 5 мільйонів при новій владі
"Смотрящий" Януковича отримає 5 мільйонів при новій владі

Переможець тендеру на будівництво є "Укрбілдінг корпорейшн", входить в групу DMS, яку контролює депутат Донецької міськради Андрій Альоша, президент Донецької обласної Федерації рукопашного бою.

«Смотрящий» Януковича отримає 5 мільйонів під сімейну амбулаторію в Донецьку

Управління капітального будівництва Донецької міськради 14 серпня уклало угоду з ТОВ «Укрбілдінг Корпорейшн» на реконструкцію будівлі по вул.Поченкова, 33 під розміщення амбулаторії сімейної медицини. Вартість угоди складає 4,75 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Передбачені будівельні роботи, улаштування мереж внутрішнього інженерного забезпечення), улаштуванню мереж телефонізації, електропостачання, мереж зовнішнього водопостачання та каналізації, роботи з благоустрою прилеглої території тощо.

Єдиним конкурентом, допущеним до торгів, було «Донецкстройтехнология», засноване Галиною і Валерієм Матющенками. У свою чергу Валерій Матющенко відомий як депутат Ленінської районної в м.Донецьку ради від Партії регіонів.

ПП «Стройсервис» Анатолія Афанасьєва пропонувало виконати роботи дешевше, за 4,27 млн грн. Однак його пропозицію замовник відхилив через відсутність довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Переможець тендеру «Укрбілдінг корпорейшн» входить в групу DMS, яку контролює депутат Донецької міськради Андрій Альоша, президент Донецької обласної Федерації рукопашного бою. За даними ВДЗ, з 2008 року «Укрбілдінг корпорейшн» отримала замовлень на 220,75 млн грн.

У січні цього року Альоша отримав пост радника запорізького губернатора Олександра Пеклушенка з питань взаємодії з бізнесом та залучення інвестицій. Водночас ЗМІ повідомляли, що в такій формі Запоріжжя отримало нового «смотрящего» від президента Віктора Януковича після того як був арештований попередник Євген Анісімов. Перед тим Альоша, основним бізнесом котрого є метал і будівництво, був призначений радником дирекції інституту винограду й вина «Магарач», після чого були остаточно знищені виноградники інституту в с. Відрадному – прилеглі до «Чайного будиночку» Януковича

Cхемы


Теги статьи: Урбилдинг корпорейшн

Дата и время 21 августа 2014 г., 13:31     Просмотры Просмотров: 2074
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05364