АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Володимир Авраменко: «Сертифікація по IFS ― це "безвіз" для продукції АВК»

Володимир Авраменко: «Сертифікація по IFS ― це "безвіз" для продукції АВК»
Володимир Авраменко: «Сертифікація по IFS ― це "безвіз" для продукції АВК»

Кондитерська компанія АВК впровадила на виробництві систему менеджменту харчової безпеки відповідно до вимог IFS Food (шоста версія), яка підтверджує впевненість в якості та безпеці продукції.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

IFS Food (International Food Standard) ― це міжнародний стандарт, який поширюється на всі етапи виробництва і переробки харчових продуктів. Він визнаний найбільшими мережами світу оптової та роздрібної торгівлі, оборот яких становить 60% всієї світової торгівлі і, зокрема, Всесвітньою Ініціативою харчової промисловості (GFSI).

«Сертифікація по IFS ― це свого роду "безвіз" для продукції під брендом АВК. Перед нами відкрилися нові можливості для реалізації солодощів у європейських мережах. Безперечно, це важливе досягнення для усієї команди, величезна праця колективу фабрики. Отримання сертифікату IFS є ще одним підтвердженням того, що АВК виробляє безпечні і, головне, якісні продукти. Це утвердження статусу компанії на міжнародній арені, як виробника якісної української продукції», ― зазначив засновник компанії Володимир Авраменко.

Так, стандарт IFS, якому слідують підприємства роздрібної торгівлі Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Іспанії, Польщі, України та інших країн, вимагає комплексного підходу в організації виробництва харчових продуктів, гігієни, здійсненні технологічних процесів, компетентності персоналу тощо.

Виробництво АВК протягом багатьох років успішно проходить процедури підтвердження міжнародних сертифікатів з систем менеджменту якості ISO 9000, ISO 22000. IFS ― новий етап у розвитку компанії.

Довідка:

АВК ― національна кондитерська компанія ― один із лідерів українського кондитерського ринку, яка входить у ТОП-100 світових кондитерських компаній. Ключові бренди АВК: «Бам-Бук», «Гулівер», «Жувіленд», «Королівський Шарм», «Королівський Шедевр», KRESKO, «Мажор», «Труфальє», «Трюфель», «Шоколад АВК», «Шоколадна ніч», Who said muuu?, BARISTI (кава).


Теги статьи: СтандартIFS FoodАВКАвраменко Владимир

Дата и время 12 августа 2016 г., 12:51     Просмотры Просмотров: 2610
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.115318