АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 6°C
Львов: 13°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 12°C

Володимирський ринок очолив ревізор фірм Фірташа

Володимирський ринок очолив ревізор фірм Фірташа
Володимирський ринок очолив ревізор фірм Фірташа

Розслідування Максима Опанасенка, бюро журналістських розслідувань "Свідомо", для проекту "Слідство.інфо"

19 серпня, мер і очільник КМДА Віталій Кличко представив киянам новий склад директорів комунальних підприємств, призначенням яких мер займався кілька останніх тижнів.

«Київпастранс», «Київблагоустрій», «Київміськсвітло», Київське інвестиційне агентство і «Володимирський ринок» отримали нових керівників. Нас зацікавив останній.

Тож, Юрій Мельник з легкої руки Віталія Кличка очолив «Володимирський ринок» минулого тижня, а точніше - з 11 серпня.


 

Читайте также: Игры с Титаном

Попереднього керівника звільнили через проблеми з проходженням мерського аудиту. До призначення Мельник входив в комісію з перевірки цього самого ринку – разом з іншими представниками мерії - в абсолютно незрозумілому статусі:


 

За офіційним повідомленням КМДА Мельник навчався в університеті харчових технологій за спеціальністю «Облік і аудит» та у Відкритому університеті розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство». А працював у НАК «Нафтогаз Україна» та в компанії «Украфертлімітед».

Ми знайшли більше інформації про людину з таким же ПІБ та біографією. Запитати про минуле "Свідомо" хотіло у самого Мельника, але протягом двох останніх днів у новому робочому кабінеті він не з’являвся. Відтак, будемо називати знайдену інформацію "інформацією про людину з таким же ПІБ і біографією".

Першу згадку про Мельника ми знайшли у звітних документах російської компанії «Минудобрения». В звіті за 1 квартал 2012-го йдеться про те, що Юрій Миколайович Мельник в «Минудобрениях» працював в ревізійній комісії:


 

Зверніть увагу - сходяться місця і спеціальності навчання (у державному університеті харчових технологій на «Обліку і аудиті» та в «Україні» на «Правознавстві»), а також останнє вказане мерією місце роботи - "Департамент з питань внутрішнього аудиту". Щоправда, КМДА в своїй довідці називає компанію "Украфертлімітед", в звіті йдеться про "Украферт консалтинг лімітед". Інформація про існування "Украфертлімітеду" взагалі відсутня у відкритих джерелах. Представництво кіпрської "Украферт консалтинг лімітед" існує і базується в Києві.

Цікаво, що головними акціонерами «Минудобрений» є структури російського бізнесмена Аркадія Ротенберга.


 

Навіть «Вікіпедія» не приховує, що Ротенберг – друг президента РФ Володимира Путіна, «с которым вместе занимались дзюдо и самбо в одной ленинградской секции».


 

Друге місце роботи Мельника, згідно зі звітом "Минудобрений" - ТОВ "Остхем Україна".

Свого часу і "Остхем Україна" і "Украферт консалтинг лімітед" очолював Олександр Халін. Він же значиться заступником голови наглядової ради ПАТ «Азот» і головою наглядової ради ПАТ «Концерн Стирол» - принаймні у звітах компаній за 2013 рік.

 

А цю світлину ми взяли з сайту одіозного бізнесмена Дмитра Фірташа. Олександр Халін, підписаний як гендиректор "Остхем" (Ostchem), стоїть поруч з самим Фірташем.

Що це означає? Група хімічних підприємств «Остхем» (Ostchem) входить в GroupDF Дмитра Фірташа. «Стирол» так само входить в цю групу. «Азот» входить в групу «Остхем». В свою чергу, ТОВ «Остхем Україна» входило в холдинг «Остхем», доки у травні 2013-го компанію не було вирішено ліквідувати через реструктуризацію всього холдингу.

Обидва прінт-скріни зроблені з сайту Дмитра Фірташа http://dmitryfirtash.com/

Мельник так само працював на обох цих підприємствах – в ревізійних комісіях.


 

А ще на підприємстві "Кримський титан". Він так само відноситься до групи Дмитра Фірташа:


 

11 серпня Юрій Мельник одночасно припинив свої повноваження і в «Стиролі», і в «Азоті».

До чого це все? Ім’я Дмитра Фірташа дуже часто звучить у зв’язці з іменем колишнього глави Адміністрації президента за часів президентства Віктора Януковича Сергія Льовочкіна. Про звязок Льовочкіна і мера Києва Віталія Кличка почали говорити ще до виборів 25 травня. Перші призначення «важковаговика» лише підтвердили ці заяви (зокрема, розслідування "Cвідомо" для проекту "Слідство.інфо" про нових радників Кличка). Попри це, сам Кличко і представники його команди вперто спростовують будь-який стосунок до колишнього глави АП.

Ми будемо раді отримати коментар з приводу вищесказаного від новопризначеного директора "Володимирського ринку", якщо він матиме час і бажання.

Cвидомо


Теги статьи: Мельник ЮрийФирташВладимирский рынок

Дата и время 22 августа 2014 г., 10:05     Просмотры Просмотров: 6463
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?
Да
274 (8%)
Нет
600 (19%)
Затрудняюсь ответить
2239 (71%)

Вы уже принимали сегодня участие в этом опросе!

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.10307