АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 19°C
Днепр: 22°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 16°C
Львов: 15°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Порошенко повністю йде в тренді Путіна - Олексій Шевченко

Порошенко повністю йде в тренді Путіна - Олексій Шевченко
Порошенко повністю йде в тренді Путіна - Олексій Шевченко

Мій сьогодняшній ефір на 112 каналі. дали висловитися на деякі, але в такому форматі я дуже нервую, оскільки завжди є страх ("зараз перервуть", буде якесь чергове пряме включення тощо). Звідси виникає певний сумбур, хочеться встигнути сказати, одна фраза "наїзжає" на наступну. А теми були такі:

1) Загрози Путіна та пасивність поведінки України в світлі цих загроз. Моя теза вельми проста: розрив дипвідносин, повне перекриття кордонів як природний та необхідний крок виходу з глухих кутів Мінського та Нормандського формату, тобто ВСІ ЦІ Формати взагалі непотрібні;

2) "Стурбованість" західних країн "погіршенням" відносин між україною та Росією. Моя теза: глибинна фальшивість такої позиції, оскільки вона не дозволяє дати точне визначення того, що відбувається в реальності, а саме - ВІЙНА. Колективний захід також не називає "війну війной" та заплющує очі на цей факт, оскільки його основною метою є "локалізація конфлікту" і страх перед масштабною війною.

3) Електронне декларування. Встиг сказати що воно є чистим піаром та взагалі фігнею (як висловився мій ФБ-друг Yan Grossman). Ми погодилися з ведучими, що воно навпаки "посилить корупцію", оскільки всі чиновники "будуть на гачку" у владі. Крім того, перевіряючі органи (податкова. наприклад) буде складатися з людей, чиї статки та маєтки також не збігаються з їхними зарплатами. Ситуаці абсурдная та закінчиться нічим. як і всі "реформи" діючої влади.


Alexey Shevchenko


Теги статьи: ПутинПорошенкоШевченко Алексей

Дата и время 14 августа 2016 г., 20:34     Просмотры Просмотров: 1773
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 августа 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.197794