АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -4°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Хто дає гроші Яценюку?

Хто дає гроші Яценюку?
Хто дає гроші Яценюку?

Уже давно в пресі поширюється інформація про те, що політичні амбіції Яценюка фінансує Сергій Фаєрмарк – однак насправді за його спиною стоять крупніші гравці. 

Журналісти та експерти різного гатунку дали Фаєрмарку прізвисько “гаманець Яценюка”.

Проте, це не зовсім відповідає сьогоднішнім реаліям, оскільки Яценюк, як гройссмейстер від політики, веде гру одночасно в декількох напрямках. Справжнім гаманцем Яценюка можна назвати пана Андрія Володимировича Іванчука, який почав свою бізнес-карєру в АППБ “Аваль”, де швидко просунувся, потім був менеджером вищого рангу різних підприємств, і з початку заснування партії “Фронт Змін” став одним з її сірих кардиналів, а вже  з 2012 після злитття Батьківщини і ФЗ став нардепом від ВО “Батьківщина”. Так Іванчук увійшов у велику політику.

Іванчук разом з Леонідом Юрушевим, засновником банку “Форум”, та соратником екс-президента ФК “Шахтар” А. Брагіним, усі будучи колишніми колегами у банківській справі, мають величезні статки, багато спільних бізнес-схем, серед яких – оренда в МА ДП “Бориспіль” строком на 10 років, де сума прибутку сягає півтора мільйона гривень на місяць. Ці два бізнесмени становлять собою поплічників Яценюка та мають спільне минуле. Без взаємодопомоги трійця не змогла б заробити той політичний та фінансовий капітал, який вони мають зараз.

Сьогодні Яценюк є найбільш перспективним політиком України, на нього роблять ставку США, також Яценюк має всі шанси очолити потужну політичну силу на парламентських виборах цієї осені.

 

Олександр Довгий 

для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: ЯценюкФаермак Сергей

Дата и время 22 августа 2014 г., 16:29     Просмотры Просмотров: 2532
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
16 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.43706