АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 7°C
Львов: 7°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

З 2018 року школярів чекає 12-річка і старші класи за професіями

З 2018 року школярів чекає 12-річка і старші класи за професіями
З 2018 року школярів чекає 12-річка і старші класи за професіями

Міністр освіти Лілія Гриневич на профільній конференції в Києві 18 серпня представила проект шкільної реформи, що передбачає дванадцятирічне навчання. Про це повідомляє Корупція.інфо

У програмі нової школи прописано, що для початкової школи відводиться чотири роки. Це – базовий період навчання. Третій і четвертий класи вважаються адаптаційний періодом, а далі вже слід базова середня школа, яка тепер буде називатися гімназією. У гімназії українські школярі вчитимуться протягом п’яти років.

Далі слід профільна середня школа, для якої відводиться три роки.

Лілія Гриневич уточнила, що десятий клас – це перший цикл, протягом якого учень може поміняти свої переваги в профілі і, відповідно, в майбутню професію. "Наприклад, дитина пішла в академічний ліцей і розуміє, що йому там не цікаво за цим профілем, він повинен мати свободу вибору освітньої траєкторії і перейти на інший профіль", – уточнила Гриневич.

 

Другий цикл – це одинадцятий і дванадцятий класи. У цей період навчання можна буде вибрати або ліцей, або професійний коледж. Впроваджувати проект нової школи в Україні почнуть в 2018 році.

Як повідомляла "Країна", Міносвіти оприлюднило спрощені програми для молодших класів. Заступник міністра освіти Павло Хобзей уточнив, що Міністерство ставило перед собою завдання встигнути оновити навчальні програми для молодшої школи до початку нового навчального року. Крім того, в Україні переписали програму з історії для старшокласників.

Нагадаємо, що в Україні молодим вченим виділять 12 мільйонів гривень на наукові дослідження. У конкурсі проектів молодих вчених перемогли 79 наукових розробок. Їх обіцяють профінансувати за рахунок держбюджету.


Теги статьи: Гриневич ЛилияШкола

Дата и время 18 августа 2016 г., 17:01     Просмотры Просмотров: 3218
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064703