АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -6°C
Днепр: -3°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -8°C
Львов: -5°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Керівник ДУСі Березенко віджимає вже й державний камерний оркестр

Керівник ДУСі Березенко віджимає вже й державний камерний оркестр
Керівник ДУСі Березенко віджимає вже й державний камерний оркестр

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» існує вже 19 років, у тому числі у підпорядкуванні Державному управлінню справами 14 років. За цей час ансамбль здобув авторитет та визнання не тільки в Україні, а й за її межами.

Зокрема,  ми давали концерти в усіх областях України, виступали з концертом пам’яті «Небесної Сотні», гастролювали в багатьох країнах світу. У 2013 році «Київські солісти» виступали у Відні, з нагоди інавгурації головування України у Парламентській Асамблеї ОБСЄ.  Колектив вже кілька років гідно несе почесне звання «Посол української культури в світі». За тріумфальний виступ на ХХХ Міжнародному музичному фестивалі-конкурсі «Київські солісти» отримали Гран-прі фестивалю як кращий колектив всього конкурсу, а також перші премії в номінаціях «Камерні оркестри» та «Всі оркестри». Протягом усього часу наш колектив запрошував до співпраці видатних музикантів світу, зокрема: С.Сондецкіса (Латвія), Ш.Мінца (скрипка, Швецарія), Ф.Бадалбейлі (фортепіано, Азербайджан), В. Папяна (фортепіано, Ізраїль), Х.Тіччіаті (скрипка, Швеція), Г.Хофмана (віолончель, США), М.Кугеля (альт, Німеччина), Ю.Мілкіса (кларнет, США) С.Островського (скрипка, Ізраїль), О.Яблонську (фортепіано, США), Д.Ашкеназі (кларнет, Швейцарія), М.Зелінгер (мецо-сопрано, Австрія), Ж.Може (тромбон, Франція) та багато інших. У нас склалася доброзичлива , конструктивна атмосфера всередині колективу.

Водночас, нас надзвичайно стурбувала інформація про можливу заміну керівництва ансамблю, а саме, художнього керівника-директора Н.Є.Дущенко. Причому, про можливу зміну керівництва оркестру ми дізналися з неофіційних джерел. Нам не пояснили ні мотивів такого рішення, ні можливих наслідків.

Тому просимо Вас, втрутитися в ситуацію й врахувати корінні інтереси трудового колективу, а саме:

- чи не означатиме зміщення керівника ансамблю розпуском або припиненням діяльності колективу?

- наскільки прозоро й об’єктивно відбуватимуться кадрові зміни і як вони позначаться на життєдіяльності оркестру - фінансуванні, якості концертних програм, гастрольно-концертної діяльності?

Сподіваємось, що  підтримані нами  принципи нової української влади  - прозорість, об’єктивність та професіоналізм - стануть вирішальними в ситуації, яка склалася в нашому колективі.

 

За дорученням трудового колективу Національного камерного Ансамблю «Київські солісти»:

 

Голова Профспілкової організації 

Національного камерного Ансамблю «Київські солісти»                 Анатолій Васильківський

 

 


Теги статьи: Березенко СергейНаціональний камерний ансамбль Київські солісти

Дата и время 24 августа 2014 г., 11:17     Просмотры Просмотров: 4874
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.162235