АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Заява Гройсмана про ціну на газ – це апогей нігілізму, – екс-міністр

Заява Гройсмана про ціну на газ – це апогей нігілізму, – екс-міністр
Заява Гройсмана про ціну на газ – це апогей нігілізму, – екс-міністр

Колишній міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко закликав знищити «Нафтогаз», у той час як уряд його всіляко підтримує.

 
«Для мене це апогей нігілізму, правового та економічного – Прем’єр-міністр, який 40-мільйонній країні заявляє: «Уряд встановив ринкову ціну на газ». Після цього я заявляю: «Запитань до Гройсмана не маю. Сідай, двійка», – наголосив Кучеренко.

За його словами, ціна має бути або ринкова, або економічно обґрунтована, оскільки українське законодавство вимагає економічного обґрунтування будь-якої регульованої державної ціни, що передбачає низку фінансових документів, бухгалтерську звітність, операційний аудит. Тобто те, що дбайливо приховує «Нафтогаз». Екс-міністр нагадав, що всієї цієї документації не було надано й розглянуто під час засідання Кабінету Міністрів України щодо підняття ціни на газ і під час засідання Національної комісії з питань урегулювання в галузях енергетики й комунальних послуг.

«Коли я вступив у дискусію з Оленою Осмоловською, очільником прес-служби «Нафтогазу», вона колись написала таке: «Завдання «Нафтогазу» – підготувати до приватизації «Укртрансгаз» та «Укргазвидобування». Вона проговорилася, що вони все це роблять, щоб підготувати та якомога дорожче продати. І далі я розумію, що відбувається. Тобто ви хочете, піднявши ціни на газ, зібрати авансом з населення колосальні гроші, мільярди, ви розкочегарите гроші населення та продасте задорого. І куди ви далі поїдете? Хто поїде в Ізраїль, хто в Іспанію, а нам жити з цією ситуацією. Все, що відбувається сьогодні навколо «Нафтогазу», я принципово не сприймаю позицію нинішнього уряду та його Мінекономрозвитку, в чиїй компетенції перебуває «Нафтогаз», – підкреслив в ефірі 112 фахівець.

На його думку, «Нафтогаз» необхідно зруйнувати й ліквідувати, що, між іншим, передбачають вимоги третього європакету й поради американських і європейських консультантів, проте український уряд поки навіть не має наміру цього робити.

«Уряд цементує «Нафтогаз», прикриваючись тим, що він повинен судитися у Стокгольмі. Заради Бога, нехай собі хтось там судиться. Чому ви раптом підпорядкували «Нафтогазу» прокладки та прошарки комерційні, підпорядкували дві найпотужніші структури – «Укртрансгаз» із газотранспортною трубою і сховищами та «Укргазвидобування», яке повинно видобувати щонайменше 17-19 мільярдів кубометрів газу, як це було 5 років тому? Давайте сядемо та поговоримо, яка має бути ціна сьогодні, завтра, післязавтра, і вона зростатиме паралельно зі зростанням доходів населення», – підсумував експерт.
 

ua24ua.info


Теги статьи: ГройсманКучеренко Алексей

Дата и время 22 августа 2016 г., 18:03     Просмотры Просмотров: 4008
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Герус сбежал с эфира "Свободы слова" Шустера
Кучеренко: «Герус является неприкрытым лоббистом одиозной бизнес-группы»
Новая стратегия «Нафтогаза»: чем больше инвестиций, тем меньше добыча — «Зеркало недели»

«Сделаем их всех!»: почему Нафтогаз вдруг так резко подготовился к зиме — Кучеренко
"Чтобы Игорь Валерьевич был доволен": Как Украина возвращается к энерозависимости от РФ
Кличко просят объяснить, почему киевляне платят за коммуналку и Е-билеты через частного посредника

Алексей Кучеренко: “Только не лишайте статуса и права носить значок у себя на районе!”
Столар и Кличко нещадно грабят Киев — нардеп
Кучеренко: какой должна быть максимальная цена на газ в Украине

Кучеренко: «Пожар в «Токио Стар» - последствие развала государственных институтов в Украине»
Алексей Кучеренко: “Кто из нынешних членов Кабмина был презентован обществу?”
Новое правительство Украины — это «кот в мешке»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы ждете от встречи Нормандской четверки?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.682064