АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Кравчук і Горбачов посперечалися, хто ж розвалив Радянський Союз

Кравчук і Горбачов посперечалися, хто ж розвалив Радянський Союз
Кравчук і Горбачов посперечалися, хто ж розвалив Радянський Союз

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов і перший Президент незалежної України Леонід Кравчук влаштували заочну суперечку про те, хто став причиною розпаду Радянського Союзу.

Про це повідомляє НСН.

На своїй прес-конференції Кравчук заявив, що саме Україна розвалила СРСР. У свою чергу Горбачов в інтерв’ю сказав, що головну відповідальність за розвал Союзу несе команда першого президента Росії Бориса Єльцина.

На думку екс-президента СРСР, свою заяву Кравчук міг зробити через свій похилий вік.

"Ну, не знаю, може за віком Леонід Макарович на таке спромігся, – припустив Михайло Сергійович і несподівано розговорився. – Я сам, часом, відчуваю, як вік впливає на спосіб мислення".

На це Кравчук нагадав Горбачову про його власний вік.

"Я не буду відповідати емоційно, тому що Михайло Сергійович у набагато більшому віковому стані, – сказав Кравчук. – Це дуже складне питання, хто розвалив СРСР. Я хочу уточнити, що причина розвалу Радянського Союзу була в становищі СРСР взагалі".

На прохання журналіста прокоментувати свою заяву про те, що СРСР розвалила Україна, Кравчук сказав, що у всьому винен Горбачов.

"Проголосивши перебудову, Михайло Сергійович не керував нею, вона йшла сама собою, а він жив і говорив прописні істини сам по собі. Тому незадоволення країною, приниження порядків у країні, черги навіть за горілкою – це все пам’ятають! Не можна говорити, що сьогодні краще. Але той час був дуже важким", – зізнався екс-президент України і розповів, що після розпаду СРСР спілкувався з Горбачовим тільки на тему партбудівництва.


Теги статьи: ГорбачевКравчук

Дата и время 23 августа 2016 г., 16:34     Просмотры Просмотров: 1794
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Надо ли сажать в СИЗО экс-нардепа Олега Ляшко?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.552113