АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Рейдери почали «віджимати» заводи в Криму

Рейдери почали «віджимати» заводи в Криму
Рейдери почали «віджимати» заводи в Криму

Радісні новини почули сьогодні власники керченського суднобудівного заводу «Залив», який взяла під свій контроль так звана «самооборона» Криму. Правда, складно зрозуміти, від кого озброєні люди обороняють підприємство, де є ще чим поживитися економічним стерв’ятникам.

Керівництво підприємства поскаржилося на рейдерське захоплення заводу, повідомивши, що крім представників доблесної «самооборони» на територію потрапили керівники Зеленодольського заводу.

«Нікого з адміністрації на свої робочі місця не пускають, пускають тільки рядових співробітників, яким обіцяють незабаром представити нове керівництво. Співробітники говорять, що загарбники озброєні», - розповів «Кримського вектору» директор з маркетингу заводу «Залив» Валерій Білозеров.

Довідка: керченський суднобудівний завод "Залив" імені Б. Е. Бутоми був заснований в 1938 році. Завод займався виробництвом танкерів типу "Крим" і "Панамакс", військових фрегатів і нафтових платформ. У 1988 році на заводі "Залив" було здано перше в світі криголамно-транспортне судно з атомною енергетичною установкою - ліхтеровоз-контейнеровоз "Севморпуть". Зараз завод спеціалізується на комерційному суднобудуванні, будівництві суден для нафтогазового сектора, виготовленні офшорних конструкцій і продукції суднового машинобудування.

Варто відзначити, що місцеві керченські видання, як це прийнято в Росії, замовчують досі інформацію про рейдерське захоплення заводу «Залив», який раніше забезпечував робочими місцями значну частину працездатного населення міста. Але в останні роки підприємство активно змінювало директорів, які в першу чергу захоплювалися порізкою на металобрухт цехів і обладнання, які вважають не настільки важливими для підприємства.

http://uapress.info/


Теги статьи: РейдерствоКрым

Дата и время 25 августа 2014 г., 13:34     Просмотры Просмотров: 1965
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Правозащитники обвиняют Турчинова в дискриминации жителей ОРДЛО и Крыма
Как сейчас выглядит пляжный сезон в Крыму: опубликовано свежие фото
Из-за Керченского моста пострадает Азовское море – эколог

КРЫМский бандеровец: Новости Крымнаша. Севастопольская раса
МИД Украины направило России ноту протеста из-за визита Путина в Крым
Путин приехал в оккупированный «Артек» в Крыму

Рейдеры ворвались в квартиру: избили хозяйку и ее внучку
Визит Путина в Крым разозлил МИД Украины
Известная певица показала украинский Крым

СМИ сравнили цены на фрукты в Крыму и на Херсонщине
В Госдуме призвали не выдавать Украине задержанного в Крыму боевика «ДНР»
"Встретил ватного знакомого. Он вернулся из Киева. Злой. Ругается. Говорит: “Автобусы у них Киев-Париж, Киев и какой-то там Вiдень. Психует" - Кримський бандерівець

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте