АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -8°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -7°C
Львов: -7°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)

Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)
Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)

Після виходу попередніх частин нашого розслідування про те, як ГПУ намагається допомогти одіозним київським ділкам уникнути покарання скандальних прокурорів Петрова і Яковенка було відсторонено. Однак тиск на Бориспільську міську прокуратуру, котра займається справою ТОВ “Гросер”, продовжується. Тепер справу в ГПУ витребував Департамент нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, начальником якого є Володимир Бедриківський.

Наші журналісти намагалися перевірити дані факти і поспілкуватися з паном Бедриківським, однак у приймальні ГПУ від працівниці, яка не представилась, почули, що “ви у цій справі ніхто і з вами він говорити не буде”. Заперечення, що ми є журналістами і проводимо розслідування, ніякого ефекту не мали — нас просто відправили до громадського прокурора. Дивно, адже на наше переконання прокуратура, навпаки, має бути відкритою і не боятися спілкування з журналістами, але поки на жаль до європейських стандартів у даному контексті нам ще далеко.

Не отримавши коментарі напряму від Бедриківського, ми були вимушені подати офіційні запити до ГПУ з наступними питаннями: чи знайомий пан Бедриківський з паном Харламовим (екс-співробітник МВС та тесть Вороновича, який є однією зі сторін провадження); чи надходили йому від пана Харламова пропозиції про співпрацю.

Ще одна спроба закрити кримінальне провадження була здійснена за допомогою нардепа БПП Івана Вінника, який надіслав депутатське звернення в інтересах Вороновича. За результатами його звернення провадження було витребуване Департаментом нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності. Таким чином, на даний момент слідство повністю заблоковано.

Ми можемо лише припускати, чому ГПУ так відчайдушно намагається отримати дане провадження. Проте варто лише поглянути на біографії та декларації відсторонених прокурорів і все стає зрозумілим. Не кажучи вже про головного фігуранта справи пана Вороновича (нагадаємо, що він може отримати реальний строк ув’язнення за свої махінації з незаконним відчуженням майна). Сподіваємось, що на ситуацію зверне увагу Генпрокурор і справедлівість нарешті буде відновлено!

Євген Лісовий, ІБ «Корупціонер»


Теги статьи: ГПУБедриковский Владимир

Дата и время 25 августа 2016 г., 15:44     Просмотры Просмотров: 2088
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 февраля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051775