АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -6°C
Львов: -5°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

Рекорд України за 25 років – найбільше генералів у Європі. І зрадників серед них, моральних деградантів та кришувальників найчорніших схем

Рекорд України за 25 років – найбільше генералів у Європі. І зрадників серед них, моральних деградантів та кришувальників найчорніших схем
Рекорд України за 25 років – найбільше генералів у Європі. І зрадників серед них, моральних деградантів та кришувальників найчорніших схем

У час, коли я бачу, як жертовно за Україну гинуть її діти, патріоти в шльопанцях прямо з Майдану пішли захищати її, а бабусі й дідусі із зубожілих пенсій клали останні копійки на оборону країни, я не маю морального права мовчати. Бо через моє серце і очі пройшла вакханалія, про яку я повідомлю далі.

 

Мало хто оприлюднює цю цифру – Україна за кількістю генералів, генеральних, полковників і т.п. посідає перше місце в Європі. Думаю, очевидна й друга статистика зрадників серед них. І за статками вони лідирують та за корумпованістю. Бо так, як розкрадали Збройні сили, створювали корупційні схеми в міліції, пенітенціарній службі, прокуратурі — не творили ніде. Чому при такій убогій армії, міліції, прокуратурі такі багаті її керівники – відповідь знає кожна думаюча людина.

 

Не варто йти далеко – а просто давайте виїдемо в «царські села» під Вінницею, іншими містами. Можете не сумніватись – одні із найкращих тут генеральські особняки, бо ж дармова робоча сила із солдатиків, зеків чи «відпрацювань» за послуги «проданих справ» не мала обмежень. Один із таких за «найману» працю, кажуть, побудував 26 таких вілл...

 

Ще можна нарахувати по 3-5-7 дармових квартир по Україні, які переписувались на рідних, щоб отримати знов. Зараз вони отримують одні з найбільших в Україні пенсії і зарплати.

 

Що дали ці люди Україні, її народові? Один, створивши банду міліціонерів, за наказом Головнокомандуючого закатував, обезглавивши, мого колегу, Георгія Гонгадзе. З ним у зв’язці були, як мінімум, 5 генералів-душогубів. Генералів до 20-ти замішано у справі зека-рецидивіста, які знищили всі його кримінальні справи, відбілили — й він став Президентом – Головнокомандуючим України.

 

Ще не один в Україні й на Вінниччині створив найчорніший «синдикат» – торгівлю кримінальними справами. Саме тому у Вінниці утворилась організація батьків убитих дітей. Це справи їхніх закатованих дітей продали за великі гроші ті, хто сьогодні закрився великими парканами й далі козиряє генеральськими «корочками».

 

Інші генерали у Вінниці безбожно торгували бойовими літаками. Через ці «гешефти» із більше 2000 залишилось кілька сотень.

 

А ще на наших очах вони не менш безбожно розкрадали найголовніший стратегічний щит України – 43 ракетну армію, штаб якої був у Вінниці. Саме вона забезпечувала третю у світі міць нашої держави. Цим керував такий же Головнокомандуючий. Затьмарені дармовими доларами, генерали створили «по бистрячку» у Вінниці «Струмну» компанію, яка за кожну знищену стратегічну ракету взяла по мільйону у.о. і швиденько збанкрутувала. А 10 дивізій і 3867 боєголовок були знищені чи відправлені до Росії (?!). Скажіть, із якого «бодуна» підписував всі ці документи Головнокомандуючий, якщо сьогодні інші підписанти Будапештського меморандуму — гаранта нашої територіальної цілісності розводять руками й кажуть, що він не дісний, бо не ратифікований. А який би за Батька нації міг бути складений так, що могла б вже наступного дня Україна бути в Європі й під парасолькою НАТО. А так генерали – пустили у світ 10 вишколених дивізій, вік офіцерів яких сягав 38 років...

 

Ще один генерал був у Президента — Головнокомандуючого машиною для пакування в тюрми неугодних чи підвішування за ноги у лісі…

 

Я мала «честь» бути знайомою із генералом Биком – тоді він, «цінний кадр» нашої контррозвідки, здійснював розправу на замовлення над моїми близькими і дійсно пер, як бик… а тепер у СІЗО – виявився завербованим шпигуном та зрадником.

 

Ще були ті, що ліквідовували за забаганкою ворога власні армії. Збирали дань із усіх – бізнесменів, валютників, повій, кришували казино, розкрадали склади надзвичайного запасу країни на випадок війни, гектари землі полігонів та стратегічних установ…

 

Бачила ще одного під час офіційної поїздки вінницької делегації до Страсбурга. Він був затриманий поліцією за «буйну поведінку» у громадських місцях, оштрафований. До цього він ходив у нижній білизні, напившись «до чортиків», коридорами готелю й лякав своїм животом інтелігенцію Європи, зірвавши всі ділові зустрічі в Європарламенті… бо ж їхав тусуватись, а не працювати — за державний кошт.

 

Одна із вулиць Старого міста свого часу потерпала від генерала, що входив у запій «до чортиків»… Тоді він брав сокиру й бігав із нею по сусідах. Його ад’ютанту доводилось щоразу ризикувати життям, втихомирюючи генерала..

 

А ще один істерично у час Майдану наказував «брати» Вінницьку облраду спецназівцям, де закріпились молоді майданівці… «бо 20 жертв чиїхось дітей – ніщо…»

 

Далі — реальні розповіді бійців-вінничан, зокрема Героя України про те, як він врятував підрозділ, наказавши ослухатись генерала та піти на цвинтар і переспати на могилах в АТО. Тільки це врятувало, бо вказану точку змели вороги.

 

Чула сповіді, коли генерали — полковники наказували розміститись на привалі, здати командирам зброю, а потім воїни потрапляли під розстріл своїх літаків, бо командування давало такі координати…

 

Потім були чорні сторінки Іловайська, де генерали чомусь не помітили окопаних кадрових російських військових, Зеленопілля, Дебальцево, аеропорт….

 

А скільки публічних зрад? Командира флоту, що на другий же день зрадив Україну, командирів кораблів та ескадрилей.

 

Згадаймо, коли майбутніх офіцерів-нахімовців їхні генерали та полковники вишикували на плацу й змусили присягнути іншій країні — окупанту, зрадивши свою. Діти вистояли, генерали — ні.

 

Розбазарені військові гарнізони, літаки, ядерні боєголовки, розкрадені ензе-запаси, склади, сотні гектарів землі, приміщення – де вони?! Що ще мають зробити, щоб нарешті запитати, чому в такого доблесного народу такі генерали? Мабуть, найперше, тому, що так їх підбирали – олігархічно-клановій вперемішку із бандитською владі не потрібні були справжні лідери-авторитети. Один полковник розповідав мені реальну історію, як йому за звання генерала назвали таксу – 50000 тисяч у.о. Й це найменше – по блату. Бо коли давали ще й посаду, наприклад, начальника УМВС області, то, за твердженнями того ж Генпрокурора Луценка, потрібно було віддати 250-300 тисяч у.о. Але віддавали ж не останнє!!!… Отож неважко уявити деградацію та корумпованість самої системи й кого вона ростила у вищому офіцерському складі. Можна багато узагальнювати. А можна побачити на реальній кандидатурі такого собі офіцера А. Холодова – чи то генерала, чи полковника, що отримує українську пенсію, сидить у окупованому Донецьку й спілкується у Фейсбуці. Він закінчив Львівське військове училище.

 

Офіцер вважає Україну «Потаскухою от роду своего»… а далі побережіть нерви, бо наводжу цитати лише для того, щоб деякі державні мужі зрозуміли, кого ми «кормимо»: «Украина стала дежурным гонорейным влагалищем США, последней шалавой… Ее народ – конченая орда моральных уродов, дикари и изверги, бесстыжее племя драных шакалов...» Українські військові – патріоти «шваль, ублюдки, нелюди, мрази, конченные твари…реальная свора дебилов…

 

– Какая с.ка вас выстрогала, где вас, б…дей, штампуют, мразей таких… со звериным бандеровским похмельем?» – запитує офіцер-пенсіонер ЗСУ.

 

І таких офіцерів у інтернет-ресурсі існує ціла когорта, яка називається: «Випускники ЛВПУ – «За Новоросію»…

 

Хіба вже є секретом, що генерали й полковники ЗСУ, СБУ, інші, підступно зрадивши найголовніше – Присягу, дану українському народові, тепер очолюють підрозділи «ДНР», «ЛНР» й вбивають наших воїнів? Чого вартий заступник керівника СБУ – командир батальйону «Восток»?

 

Багато хто із «афганців» розповідав про генеральсько-полковничі наркотрафіки, що існують досі, а зародились у «чорних тюльпанах», що летіли з Афгану, замасковані в цинкових гробах 200-х. Ноу-хау – контрабандні вантажі, побудовані на крові атошників. Стали модними «тури генералів-полковників» у зону АТО, щоб потусуватись у прифронтовому готелі, горілочки попити й статус учасника бойових дій отримати. Не секрет, що тисячі таких «корочок» уже отримані. Не менше свого часу отримано чорнобильських… Ми унікальні ще й тим, що у нас ще є замасковані генерали і полковники КГБ «у рясах», що працюють явно не на Україну…

 

І тому сьогодні, в дні ювілею Незалежності, я від імені десятків мільйонів українських жінок, патріотів України хочу запитати Президента, Головнокомандуючого: чого ми, Україна, досягнемо із такими генералами?

 

Далі за мене продовжить свій особистий монолог кожен із небайдужих читачів. Але з усього очевидно: такі генерали Україну не відстоять і не врятують!

 

Схиляю голову перед справжніми генералами-професіоналами. Однак, очевидно, що їх жменька, й думаю, вони так само шоковані розмахом нечесних статків більшості наших генералів та полковників, їх моральними якостями та повною деградацією.

 

Слава Україні та її народу! Прорвемось…але без них.

Тетяна Редько,
заслужений журналіст України, засновник «33-го каналу»


Теги статьи: День НезависимостиДень НезалежностіКоррупцияПредателиМинобороныАрмияУкраина

Дата и время 28 августа 2016 г., 15:09     Просмотры Просмотров: 4763
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.190644