АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 15°C
Львов: 12°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

В НАУ панує кадровий хаос і кадрові безглуздості - Бригинець

В НАУ панує кадровий хаос і кадрові безглуздості - Бригинець
В НАУ панує кадровий хаос і кадрові безглуздості - Бригинець

В НАУ - кадровий хаос і кадрові безглуздості.

 

На моє та Донія звернення, Держінспекцією навчальних закладів України було здійснено перевірку Національного авіаційного університету, яка виявила низку порушень, недоліків та невирішених проблем в організації навчального процесу, кадровому та матеріально-технічному забезпеченні, управлінській діяльності тощо.

 

До нас неодноразово зверталися викладачі та студенти НАУ стосовно порушень у діяльності Університету, які мають ознаки корупційних схем в кадровому питанні та у питанні організації навчального процесу.

 

Перевіркою виявлені факти прийняття науково-педагогічних працівників на роботу без проведення конкурсу за строковими трудовими договорами. Має місце багатопредметність викладання (понад 5 дисциплін на одного викладача). Встановлено невідповідність дисциплінам викладання.

 

Так, більшість науково-педагогічних працівників, які викладають соціологічні дисципліни є кандидатами філософських або педагогічних наук за відсутності базової соціологічної освіти. Документознавчі дисципліни в основному викладають історики та філологи без додаткового проходження курсів підвищення кваліфікації. Зокрема, кандидат історичних наук викладає документно-інформаційні комунікації. Вчитель історії та правознавства без наукового ступеня – маркетинг інформаційних продуктів та послуг; радіоінженер без наукового ступеня і вченого звання – основи теорії міжнародного права, порівняльне адміністративне право, право міжнародної безпеки та геополітики, міжнародне публічне право. Уявляєте?!

 

Має місце недотримання вимог щодо частки лекційних годин: «Соціологія» з циклу дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки складає лише 50%; «туризм» - 54%, «маркетинг» - 62,5% тощо.

 

Зі спеціальності «Міжнародна економіка» цикл дисциплін професійно-орієнтовної, гуманітарної та соціально-економічної підготовки викладає лекційні години лише один науково-педагогічний працівник з науковим ступенем, який працює на умовах сумісництва.

 

Виявлено, що у навчальному закладі не відповідають вимогам якісний та кількісний склад двох кафедр. На кафедрі авіаційної англійської мови лише одна особа має науковий ступінь з 8 штатних працівників. А на кафедрі організації авіаційних робіт і послуг лише 2 науково-педагогічних працівника з 6 мають науковий ступінь.

 

Є різні підходи, як почати будувати нову державу. Один із них – почати з освіти. Не дивно, що нинішній парламент багато разів намагався змінити освітнє законодавство. Але навіть при існуючому законодавстві є купа порушень, і ці порушення мають бути ліквідовані. Задля цього й потрібно проводити перевірки і оприлюднювати правду.

 

Результати перевірки доведено до відома керівництва Університету та зобов’язано вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених порушень і недоліків.

 

Олександр БРИГИНЕЦЬ

 


Теги статьи: НАУ

Дата и время 26 августа 2014 г., 16:31     Просмотры Просмотров: 6906
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Екс-губернатор Сум Володимир Шульга штурмує Рахункову палату
Владельцев автомобилей с ГБО до сих пор массово обманывают
На взятке попался замначальника летной академии НАУ

Сотрудника летной академии задержали за вымогательство 18 тысяч
Руководство летной академии в Кропивницком «обилечивало» уличных продавцов кофе
В Киеве возле станции НАУ мужчина напал с ножом на девушку с ребенком

Проректора НАУ будут судить без отрыва от производства
Украинских водителей ждут новые газовые «качели»
Национальный авиационный университет потерял 20 млн гривен из-за плохого руководства

Аудит выявил в Национальном авиационном университете нарушений на 104,1 млн
Преступление без наказания: Максим Луцкий выстраивает воровские схемы и махинации, но остается на свободе
Максим Луцкий и Сергей Клименко пошли на последний круг

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.073286