АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

"Антонов" пояснив, про що домовився із Китаєм

"Антонов" пояснив, про що домовився із Китаєм
"Антонов" пояснив, про що домовився із Китаєм

Державне підприємство "Антонов" уклало з китайською компанією Aerospace Industry Corporation of China (AICC) угоду, яка у подальшому передбачає розробку контракту щодо добудови і модернізації другого екземпляру Ан-225 «Мрія». Про це Uainfo повідомила прес-служба підприємства. 

"Таким чином, ДП «АНТОНОВ» виконує одну з основних задач авіабудівного підприємства - побудову та постачання літака замовнику", - зазначається у повідомленні. 

У подальшому, за словами представників "Антонова", планується розробити контракт на створення спільного серійного виробництва модернізованого літака в Китаї за ліцензією ДП «АНТОНОВ», в якому будуть задіяні й інші підприємства авіаційної галузі України. При цьому,  права утримувача Сертифікату типу повітряного судна Ан-225 «Мрія», у тому числі права інтелектуальної власності  відносно Ан-225 не будуть передаватися китайській стороні.

У компанії підкреслили, що окрім фінансових надходжень, угода гарантує Україні розвиток міжнародної співпраці та коопераційних зв’язків з провідними промисловими компаніями світу, які можуть бути залучені до виконання даного проекту.


Теги статьи: КитайАнтонов

Дата и время 02 сентября 2016 г., 19:21     Просмотры Просмотров: 1553
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054296