АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -2°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 4°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Росія готова наступати у шести напрямках

Росія готова наступати у шести напрямках
Росія готова наступати у шести напрямках

Координатор групи "Інформаційний спротив" Юрій Карін вважає, що у Росія готується наступати відразу у шести напрямах на Україну, однак на сьогодні українська армія цілком здатна стримати ворога на будь якому з них.

" Можуть завдати удару по шести напрямках, починаючи, якщо брати з півдня, з ПМР і закінчуючи київським напрямком. Це передбачає залучення не тільки російських окупаційних військ у складі Першого і Другого "армійських корпусів". Будуть залучені авіація і підрозділи з інших з’єднань ЗС РФ, батальоно-тактичні групи яких перекинуті до кордону з Україною. Враховуючи зазначені вище тимчасові показники, у військового керівництва РФ просто не вистачить часу сформувати 3-й АК", - повідомив Карін для видання "Апостроф".

За його словами, російські війська здебільшого складаються із асоціальних елементів і кадрових військових ЗС РФ, а це не той рівень мотивації, як у наших солдатів, та немає чисельної переваги для успішного бліцкригу. Тобто з боку Росії, якщо і можливий тактичний успіх, то виключно на певних напрямках.


Теги статьи: война АТОДонбассРоссия- агрессор

Дата и время 03 сентября 2016 г., 10:26     Просмотры Просмотров: 1359
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.128406