АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 14°C
Днепр: 16°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 15°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Сергій Лещенко може володіти рахунками у російських банках

Сергій Лещенко може володіти рахунками у російських банках
Сергій Лещенко може володіти рахунками у російських банках

31 серпня 2016 року народний депутат від Блоку Порошенка Сергій Лещенко отримував кошти у одному з київських відділень “Сбербанка России”. 

Сам депутат, коментуючи  обслуговування у VIP-залі фінустанови, пояснив, що здійснював платіж на рахунок Державного казначейства України.

“Комісія банку на мені склала 10 гривень”, – пояснив Лещенко.

Депутат відвідував банк наодинці та провів у відділенні на вулиці Володимирській, 49 півгодини з 15.30 до 16.00.

У коментарі сайту “Обозреватель” Сергій Лещенко також пояснив, що має декілька рахунків в різних банках. “У мене є рахунки в різних банках, в тому числі в цьому” (“Сбербанке России”, – ред.), – заявив депутат. Справді, однією з умов обслуговування у VIP-залі банку є наявність рахунків, внесків чи депозитів.

1

Однак, у декларації депутата на сайті Верховної Ради за 2015 рік у розділі “Відомості про вклади в банках, цінні папери та інші активи” задекларовано тільки цінні папери на 24 тисячі гривень, та не вказано жодного банківського рахунку.

1

Разом з тим, саме 31 серпня Кабінет міністрів України продовжив дію санкцій проти РФ і додав в санкційні списки ще 259 фізичних осіб і 46 юридичних осіб. Про це на брифінгу повідомив перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. Уряд пообіцяв максимально синхронізувати свої списки із європейськими.

Такий крок унеможливлює подальші фінансові операції із низкою російських банків: можна припустити, що 31 серпня Сергій Лещенко мав намір зняти кошти із рахунку у одному із російських банків, який підпав під нові обмеження з боку України.

Нагадаємо, сьогодні російська банківська група “ВТБ” вирішила закрити свій дочірній банк, проти якого Україна у вересні 2015 року ввела санкції. Глава “ВТБ” Андрій Костін заявив, що група “ВТБ” не бачить перспектив для розвитку бізнесу в Україні та готова продати банк “ВТБ Україна” навіть з втратами для себе.

Для ІНФОРМАТОРа підготувала

Анна Андрашко 


Теги статьи: Российские банкиЛещенко Сергей

Дата и время 03 сентября 2016 г., 18:27     Просмотры Просмотров: 1784
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075903