АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 4°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

На НТН нахабно прославляють КГБістів

На НТН нахабно прославляють КГБістів
На НТН нахабно прославляють КГБістів

Сьогодні з самого ранку впродовж п’яти годин на каналі НТН крутили радянський серіал "Вигідний контракт" - про хороших КГБістів. На сайті НТН написано, що фільм про карний розшук, але насправді він - про звитяжну боротьбу працівників КГБ з підступними західними шпійонами.

КГБісти з’являються вже в 2-й серії (всього їх у серіалі чотири) та залишаються головними позитивними персонажами до самого переможного кінця фільму. Завтра повтор.

Одразу ж після фільму на цьому ж каналі почалася передача "Речовий доказ", в якій розповідалося про мужнього і геройського полковника КГБ Мухіна, що працював під прикриттям.

Згідно з Законом України "Про кінематографію", "В Україні забороняється розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки...".

Згідно з Законом України "Про телебачення і радіомовлення", "Мовник не має права розповсюджувати аудіовізуальні твори, у яких заперечується або виправдовується злочинний характер комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років в Україні, злочинний характер націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, створюється позитивний образ осіб, які обіймали керівні посади у комуністичній партії (посаду секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім випадків, пов’язаних з розвитком української науки та культури), працівників радянських органів державної безпеки, виправдовується діяльність радянських органів державної безпеки, встановлення радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях..." 

Ми вимагаємо негайної реакції Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на це кричуще й нахабне порушення українського законодавства! Відсутність належної реакції з боку Нацради означатиме неприховане потурання проросійським інформаційним шкідникам!

P. S. Як відомо, НТН - це канал, що входить до групи каналів "Інтер". На завтра на цьому каналі запланований показ фільму "Невловимі месники", який розповідає про мужніх молодих червоноармійців (потім, у третій частині, вони стають працівниками ОГПУ - підрозділу НКВД), які борються за встановлення радянської влади на Херсонщині".

Бойкот російського кіно


Теги статьи: КГБПропагандаНТН

Дата и время 03 сентября 2016 г., 20:03     Просмотры Просмотров: 1236
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Сколько платят украинским политикам за выступления на российском телевидении
В Одеській області затримали молодиків, що розписували одеські будівлі ксенофобськими написами
Шокирующие откровения сценариста российского политического ток-шоу

«Петр Алексеевич, Вы меня заказали?»: Порошенко попал в грандиозный скандал с Ларисой Ницой
Россияне хотят вернуть КГБ
За СССР: В Харькове распространяют советские листовки

Главари «ДНР» и «ЛНР» подписали “смешное” соглашение
В “ЛНР” проукраїнському студенту дали 5 років тюрми через “націоналістичні погляди”
В Одессе задержали пропагандиста "русского мира"

Депортация украинцев в Сибирь: секретные документы
Нардеп предлагает сажать в тюрьму за пропаганду гомосексуализма
’’Если бы это было в Донецке’’: росСМИ взбесили слова известной одесситки о трагедии 2 мая

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.031666