АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

“Автомайдан” показав маєток начальника тернопільського УДСБЕЗ Василя Мокрицького


“Автомайдан” продовжує публікувати інформацію щодо перевертнів в погонах і на цей раз у нас не менш одіозна фігура начальник УДСБзЕЗ підполковник міліції Мокрицький Василь Євгенович (в народі Мокрий). Не дарма, на сайті ГУНП в Тернопільській області Мокрицький В. Є. вказаний саме як підполковник міліції, а не поліції, адже переатестацію Мокрий так і не пройшов.

Боячись, що комп’ютер визначить справжній рівень знань Василя Євгеновича під час тестування, а також через небажання зустрітися із представниками громадськості в атестаційних комісіях, Мокрий просто проігнорував процес атестації. Детальніше про способи та засоби які використовував Василь Євгенович читайте тут (http://reporter.net.ua/news/47264673287r8u90i9584yt848).

Що ж так приховує Мокрий від громадськості та чим живуть його родина та близькі? Маючи значно нижчу заробітну плату аніж Тернопільські прокурори чи судді, Мокрий живе не набагато бідніше. Чого вартий лише будинок в якому проживає міліціянт у мікрорайоні Кутківці, по сусідству із Головою адмін. суду, суддею Стопник (відео додається). Слід зазначити, що за даними декларації та реєстру речових прав на нерухоме майно будинок Мокрому не належить, тому припускаємо, що хтось просто дозволив йому там пожити, так часто буває у правоохоронців.

У декларації Мокрицького два авто: Mercedes-Benz 180C 1800 куб. см. (1997 р.в.) та Nissan X-Trail 2000 куб. см. (2011 р.в.), вартість останнього оцінюється за ринковими цінами від 390 тис. грн., а також квартира у Тернополі (майже 95 м2). Проте найцікавішим у декларації міліціянта є інформація про доходи та майно членів сім’ї.

Дружина Василя Євгеновича – Анна Богданівна (в народі Ганя), у 2014 році (згідно з декларацією чоловіка (http://declarations.com.ua/declaration/vulyk_31_29) не отримала жодної гривні доходу. Крім цього Ганя не володіє жодним нерухомим чи рухомим майном, не має вкладів у банках та в статутні фонди підприємств, проте дані відкритих державних реєстрів свідчать дещо інше.

Анна Богданівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету та приватний підприємець. У 2014 році спільно з власниками популярної у Тернополі хімчистки Perfetto заснували підприємство ТОВ «МК Компані», більш відоме Тернополянам під назвою кафе «Парма». Звернемо увагу, що внесок у статутний капітал Мокрицької Анни Богданівни, у даному товаристві, становить 100 тис. грн., що не знайшло відображення у декларації чоловіка Гані.
Також у 2014 році Ганя придбала комерційні приміщення приблизно 6м2, у центрі міста, а ще майже 45м2 за цією ж адресою у центрі Гані дарують.
У 2015 році Анна Богданівна не зупиняється і придбаває ще два комерційних приміщення загальною площею 150,9 м2. Таким чином, загальна вартість набутого за два роки Ганею майна, за ринковими цінами, оцінюється близько 3,5 мільйонів гривень, володіє щонайменше двома закладами громадського харчування («Парма» та «Чайхана Айва»).

Не дивно, що Анна Богданівна так швидко змогла реалізувати себе у бізнесі, адже коло її інтересів як науковця: державні та місцеві фінанси, от і Мокрий при заробітній платі «мєнта» чудово почуває себе при такій Гані і спільну мову з тернопільськими валютчиками знаходить яких, за даними ЗМІ успішно «кришує». А ви кажете, що наука в нашій країні занепадає 

poglyad.te.ua


Теги статьи: Мокрицький ВасильАвтомайдан

Дата и время 04 сентября 2016 г., 09:42     Просмотры Просмотров: 1519
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Стали известны детали нападения в Одессе на активиста Автомайдана
Взрывы и выстрелы: что известно о нападениях в Одессе
В "Автомайдане" не имеют отношения к пострадавшему в Одессе активисту

Ночная стрельба в Одессе: что известно о пострадавшем
Расстрел активиста в Одессе: появились первые задержанные
Столярчук и Луценко собирают информацию о патриотах для ФСБ?

Подозреваемый в нападении на одесского активиста Устименко оказался дезертиром
С файерами и требованиями отставки: под дом Авакова пришли активисты. Фото
Одесский активист Устименко опознал преступника: нападение осуществили бойцы 54-й бригады ВСУ

Нападение на главу одесского "Автомайдана": одного из подозреваемых арестовали
"Удар яйцом по голове": автомайдановцев обвинили в избиении нардепа Барны
Судья-коррупционер под видом «эколога» занимается вымогательством и рейдерством

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.061881