АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Будні окупованого Донецька: Ера стукачів

Будні окупованого Донецька: Ера стукачів
Будні окупованого Донецька: Ера стукачів

Російські засоби масової дебілізації виставляють на показ Донецьк, немов вітрину: концерти, чистенькі вулиці, одоробла з плакатиками, ярмарки, 146 % підтримка населення і т. д . Проте вірити росіянину після подій у Іловайську – це себе не поважати. Розкажу те, що не покажуть по шлюхським змі.

З’явилася нова фішка у рубльових повій-журналістів: на окупованих територіях нквд ловить диверсантів та розвідників, Хунта більше не обстрілює мирних бовдурів, що луплять з важкої артилерії біля жилих кварталів. Всі біди рукожопих обізянок від дрг.

Поясню на пальцях ватоголовим немічним що це значить: а) якшо холодильник пустий – це робота дрг; б) якщо немає роботи – це робота дрг ; в) якщо маленька зарплатня – це також робота дрг, а не злодіїв типу захарченко та ташкента. Також можна зробити цікавий висновок: якщо плануються найдуховніші репресії до інакомислячих, то це значить, що тотальна рукожопість братиків із країни ботоксного сонця таки підтверджується – навіть тотальний контроль змі, тв та радіо не в змозі одибілити людей, як більшість росіян, які вважають, що їх гнилі москвічі та хати з тарганами – це, су*а, мрія окупанта з Лас-Вегасу.

Висновок: всім адекватним жителям Донецька та інших окупованих територій треба бути трошки обережнішими, бо починається ера найдуховніших стукачів. Будьте пильними.

У лікарнях почався братський піз*єц: всі історії хвороб, рецептури та методи лікування примушують переписувати на язик кабзона. І не дай бог, навіть найщиріший ватоголовий дибіл напише діагноз з використанням Українських літер, або назве при свідках лікарню не решпубліганською, а обласною – стукачі все бачать та все чують, якщо хочеш вижити – будь уважним . Оце така братська любов. Не здивуюся, якщо пришелепкуваті володарі решпубліх, по вказівці з маааскви, заборонять букву У в абетці та продаж речей із синіми та жовтими кольорами.

Висновок: три роки пропаганди рабського життя зломили навіть не всіх бюджетників. Це гуд. Путєн, тебе розвели невмілі невдахи, не набирай людей по оголошенням.

У прифронтовому з Мар’їнкою районі Донецька патєряшкі з рф, зеки, почали ловити та жерти собак. Бездомних собак. Причина – затримка зарплати.

Висновок: апріорі ніколи не зможуть бути Українцям браттями лопатоїди та пожирачі собак. Вибачте, лишньої хромосоми нема.

1 та 2 вересня мешканці Донецька були свідками театралізованого дійства: нєгри єсть? А єслі найду?- суть вистави була такою: в деякі спальні райони приїжджали абізянки з мирними автоматами, мавпи пуляли з духовних автоматів декілька черг у небо, а всім, хто цікавився – шо це було таке, відповідали: дівєрсантав ловім, дрг ловім.

Висновок: на цей дешевий цирк не купилася навіть стєкловата руцкагаварясчая. Більшість людей подумали, шо то були чергові розборки орків після розпиття духовності. Чекаємо пошуку танків американських диверсантів у Донецьку, далі буде цікавіше.

Одна з найцікавіших подій трапилася у нічному клубі Вірус. Туди під приводом пошуку дрг приїхало нквд. Всіх відпочиваючих забрали у поліцію орків для допиту та перевірки документів, найсміливіших та тих, хто багато базікав, відправили рити окопи.

Висновок: так епічно протупити могли тільки рушкагаваряшчіє слуги герба з півнями. Пояснюю, де тупість: всі, хто відпочивав у нічному клюбі – то є залатая маладьож решпубліге та самі асвабадітєлі Донецьку від прав людини, тобто орки. Батьки – антіхвашизди витягнули дітей з курника, тобто полону, тобто забрали у поліцейських із шеронами півників. В історію цей випадок увійде як мавп’ячі розборки.

І на останок, хочу розказати про духовну іпотеку. Для духовної іпотеки не потрібні ідентифікаційний код та кредитна історія, це для лохів. Потрібні лише знайомства у нквд, форма з шевроном півника та декілька доносів. Кредитна ставка – нуль відсотків. Пояснюю як орки беруть іпотеку: спочатку вилітають вхідні двері, потім заходять мавпи зі зброєю і кажуть: вітаю з джек-потом – на тебе донесли дохуа разів, ти, су*а, нєгр-дівєрсант. Але ми сьогодні добрі – маєш 12 годин, щоб виїхати з міста, інакше отримаєш квиток на підвал all inclusive. Ми пішли, а ти подумай. Вввввуаля! Іпотека з нульовим відсотком отримана, бо бажаючих відчути духовні тортури чогось нема. Як тільки нєгр-дівєрсант покидає помешкання, щасливий власник іпотеки у камуфляжі з шевроном півника в’їжджає у його власну нову квартиру.

Висновок: всі заслуги перед окупаційною владою, якшо ти навіть лизав фотку путєна 8 тисяч разів 1000 днів підряд – абсолютно по*уй тим, кому сподобалось твоє житло. Скарги у півникову прокуратуру на неправомірні дії мавп з шевронами півня на шевронах не мають ніякого сенсу, бо прав людини у Донецьку немає. Хочу побажати всім зрадникам Донецька, щоб всі іпотечні кредити по наваросскі брали тільки у посібників окупантів.

P.S. Хочеш домогти окупанту з Тамбова переселися у нову соснову квартиру? Це дуже просто. Інструкції на сайтіhttp://hunta.in.ua/

Джерело: Фашик Донецкий


Теги статьи: Донецк

Дата и время 04 сентября 2016 г., 20:50     Просмотры Просмотров: 1188
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.254799