АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Нова «чесна» патрульна поліція покинула місце ДТП та намагалася сфальсифікувати факти ДТП

Нова «чесна» патрульна поліція покинула місце ДТП та намагалася сфальсифікувати факти ДТП
Нова «чесна» патрульна поліція покинула місце ДТП та намагалася сфальсифікувати факти ДТП

28.08.16р. о другій половині дня в м. Бориспіль на перехресті вулиць Київський Шлях — Лугова сталося ДТП. За участю службового автомобіля Toyota Prius 0552 та автомобіля Daewo Lanos. Водій Ланоса намагався пересікти з вулиці Лугової вул.Київський Шлях, рухаючись прямо , а водій автомобіля Toyota Prius здійснити поворот ліворуч на вул. К. Шлях. Будучи неуважним, не виконавши вимогу дорожнього знаку «Дати дорогу», не надавши переваги в русі водію Ланоса допустив зіткненя у задню ліву частину автомобіля Ланос.

 

В ході вияснення обставин ДТП учасникі між собою домовилися офіційно не оформлювати ДТП та про те що водій Toyota Prius 0552 відшкодує спричинені матеріальні збиткі, так як він являється винуватцем ДТП. Після чого вони залишили місце ДТП не зафіксувавши його.

Через деякій час працівникі поліції вмовили водія автомобіля Daewo Lanos взяти провину на себе , щоб страхова компанія автомобіля Ланос відшкодувала збиткі на автомобілі Тойота, так як пошкодження на авто Тойота були значні. а в свою чергу водій авто Тойота відшкодує завдані збиткі автомобіля Ланос, та штрафні санкції, які будуть накладені на нього пізніше.

Завдяки небайдужим громадянам, працівникам «Чесної» Нової поліції невдалося приховати факт ДТП та сфальсифікувати його.

В ході оформлення ДТП працівниками поліції небуло повідомлено в відповідні органи, про факт ДТП за участю службового автомобіля Toyota Prius 0552, та не викликано їх на місце. Також було допущено багато порушень при оформленні ДТП . А саме: Водія автомобіля Toyota Prius 0552 постійно приховували, і не проводили перивірку по факту вживання алкоголю.

На схемі ДТП не відобразили автомобілі які були причетні до ДТП, та не склали адміністративний протокол за залишення місця ДТП, не дивлячись на те що свідкі ДТП неодноразово наголошували щоб працівникі поліції діяли в рамках законодавства, так як вони вимагають це від громадян!

Источник: borispol.org.ua


Теги статьи: Патрульная полицияДТП

Дата и время 05 сентября 2016 г., 09:42     Просмотры Просмотров: 3702
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.093103