АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Як живе заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош

Як живе заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош
Як живе заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош

Суддівські династії – достатньо поширене явище серед українських служителів Феміди. Зі зрозумілих причин такі родини потребують більш ретельного дослідження та аналізу.

Про представника саме такої династії із ЗакарпаттяPROSUD і розповість  у даному розслідуванні.

Знайомтесь – Фазикош Ганна Василівна, заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області.

Батько Ганни Василівни, Фазикош Василь Георгійович, колишній суддя Запорізького, а потім Закарпатського обласного суду, нині – завідувач кафедри цивільного права Ужгородського університету, а з 2011 по 2014 рр. навіть був деканом юридичного факультету УжНУ.

Молодший брат пані Фазикош, Олексій Васильович, також працює суддею в Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області.
Ганна Василівна, слідуючи по стопах батька, в 2002 році стає суддею Ужгородського районного суду Закарпатської області, а в 2006р., маючи лише 4 роки суддівського стажу, суддею вже апеляційного суду Закарпатської області, в якому працює і понині.

У грудні 2012 року Вища рада юстиції призначає пані Фазикош заступником голови Апеляційного суду Закарпатської області.

29 квітня 2014 року З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ обирає Ганну Фазикош членом Вищої Ради юстиції, однак за місяць, 28 травня, Окружний адміністривний суд Києва скасовує це рішення.

Що ж стосується доходів Ганни Василівни, то згідно з декларацією за 2013 рік, основний її дохід – заробітна плата судді в розмірі 250 427 грн. Більш ніж скромним у цьому році є дохід сім’ї пані Фазикош, а саме – 6917 грн./рік.

Також Ганна Фазикош у 2013р. задекларувала банківські вклади на суму 120 тис.грн.


Як бачимо, задекларований дохід пані Фазикош є абсолютно зрозумілим, але вже за традицією більше питань у нас викликало майно Ганни Василівни.

Суддя Фазикош володіє земельною ділянкою площею 10 соток та будинком поблизу Ужгорода площею 255м², що вона і зазначила у своїй декларації, а Державний земельний кадастр та реєстр речових прав на нерухоме майно нам цю інформацію підтвердили.

Ми знайшли даний будинок судді Фазикош в с.Минай під Ужгородом,  який вона, до речі, набула у власність на підставі договору дарування і договору про поділ майна.


На сьогодні ціна подібного маєтку складає близько 150 тис.$ або 3,75млн.грн. 

До речі, на цій же вулиці, буквально в 80 метрах, розташований і будинок на 294 м² батька Ганни Василівни, Фазикоша Василя Георгійовича, що все життя пропрацював суддею та викладачем вузу, тобто, як і дочка, не мав можливості займатися бізнесом чи іншою комерційною діяльністю.

Ось він на фото.

В декларації Ганни Василівни Фазикош також вказаний і автомобіль Mitsubishi ASX 2012 року випуску.

Його можна також побачити і на знімках Google біля її ж будинку.

Однак на сьогодні в єдиному державному реєстрі МВС інформація про зареєстровані авто на ім’я “Фазикош Ганна Василівна” відсутня.

На відміну від її батька, що у 2013-му році придбав новенький Mitsubishi Outlander 2.4л., ціна якого навіть сьогодні, у 2016р., стартує від 500 тис.грн.

Через первинне кваліфікаційне оцінювання суддів має пройти кожен зі служителів Феміди, однак, якщо київські судді вже встигли познайомитися з цим явищем, то коли будуть проходити оцінювання судді з інших регіонів України, поки не зрозуміло. Чи пройде дане оцінювання заступник голови Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош? Час покаже, а ми у свою чергу продовжимо висвітлювати життя подібних кандидатів у судді “по-новому” та пильно стежити за майбутнім процесом їх оцінювання.

Далі буде.

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

PROSUD


Теги статьи: Фазикош Ганна

Дата и время 05 сентября 2016 г., 14:33     Просмотры Просмотров: 8666
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.137874