АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 24°C
Днепр: 26°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 24°C
Львов: 14°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 16°C
Ровно: 18°C

Позбутися прокляття третього траншу МВФ – шанс є

Позбутися прокляття третього траншу МВФ – шанс є
Позбутися прокляття третього траншу МВФ – шанс є

Надання Україні чергового траншу фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду сильно затягнулося, констатує в своєму блозі на"Новому часі" економіст Олександр Жолудь.

МВФ зайняв вичікувальну позицію. Швидше за все, їм важливо побачити, наскільки успішно будуть імплементуватися прийняті раніше законопроекти. Важливо, наприклад, яку оцінку вони дадуть впровадженню електронного декларування (хоча офіційних заяв із цього приводу Фонд не робив).

Практично всі програми співпраці України з МВФ, починаючи із кризи 2008 року, стопорилися на третьому транші. Перші два проходили, а на третьому починалася заминка. Тільки уряду Юлії Тимошенко вдалося отримати третій транш, але четвертого вже не було. Це погана традиція. Причиною припинення фінансування найчастіше було невиконання українською стороною взятих на себе зобов’язань.

Але нещодавно стало відомо, що 14 вересня МВФ все ж таки планує розглянути питання надання Україні чергового траншу. Шанс є. У порядку денному Виконавчої ради зазначено, що МВФ буде переглядати програму співпраці з Україною. Ймовірно, певні кількісні показники, прописані в договорі, будуть змінені – вони просто не можуть бути досягнуті (наприклад, закладений рівень зростання золотовалютних резервів). Крім того, можливо, будуть зміни в списку рекомендованих до прийняття законопроектів. Дуже цікаво, що ж буде прийнято.


Теги статьи: МВФ

Дата и время 08 сентября 2016 г., 19:35     Просмотры Просмотров: 838
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057221