АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 19°C
Днепр: 20°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 16°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

Офіс Омбудсмана відкрив провадження щодо ненадання МВС інформації про нагородну зброю депутатів

Офіс Омбудсмана відкрив провадження щодо ненадання МВС інформації про нагородну зброю депутатів
Офіс Омбудсмана відкрив провадження щодо ненадання МВС інформації про нагородну зброю депутатів

Офіс Уповноваженого з прав людини відкрив провадження на звернення «Доступу до правди» щодо порушення Міністерством внутрішніх справ права на інформацію через ненадання даних про нагородження відзнакою «Вогнепальна зброя».

Про це йдеться у листі головного спеціаліста Управління з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному суді Таміли Вегери.

Історія така: 16 червня 2016 року «Доступ» надіслав перший запит до МВС з проханням надати поіменний список народних депутатів, які отримали відзнаку «Вогнепальна зброя»інформацію про назву і тип вогнепальної зброї, а також пояснити підстави надання відзнаки «Вогнепальна зброя».

Утім, 24 червня МВС повідомило, що відповідь потребує опрацювання великого обсягу інформації та її пошуку серед значної кількості даних, а відтак, відомство скористалося передбаченою в законі відстрочкою на надання відповіді у 20 днів.

Остаточна відповідь надійшла 19 липня. У ній ідеться про те, що в результаті пошуку серед значної кількості даних, у наданні частини запитуваної інформації відмовлено. Зокрема у наданні відомостей про поіменний список депутатів, які отримали відзнаку «Вогнепальна зброя», а також не надала інформацію про назву і тип «Вогнепальної зброї».

Неможливість надання запитуваних даних обґрунтовано п. 5 ст. 6 Закону «Про захист персональних даних», де вказано, що обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб’єкта, а в даному разі зазначені особи – народні депутати – згоди не надавали.

 «Доступ до правди»


Теги статьи: МВДОружие

Дата и время 09 сентября 2016 г., 17:44     Просмотры Просмотров: 984
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?








Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.091568