АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 15°C
Харьков: 14°C
Днепр: 16°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 14°C
Сумы: 14°C
Львов: 13°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Нечувані багатства Судді Львівського окружного адміністративного суду Оксани Карп’як -розслідування

Нечувані багатства Судді Львівського окружного адміністративного суду Оксани Карп’як -розслідування
Нечувані багатства Судді Львівського окружного адміністративного суду Оксани Карп’як -розслідування

Інколи суддя привертає нашу увагу до себе лише одним своїм рішенням, але потім, проводячи власне розслідування, ми дізнаємося набагато більше цікавої інформації. 

Знайомтесь – Карп’як Оксана Орестівна, суддя Львівського окружного адміністративного суду.

Свою суддівську кар’єру пані Карп’як розпочала в 2008 році, коли була призначена суддею Львівського окружного адміністративного суду терміном на 5 років.

Весною 2013 року суддя Оксана Карп’як скасовує рішення Львівської міської ради «Про заборону використання окупаційної символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» в частині заборони використання на території м. Львова символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної символіки, на будівлях державних установ і комунальних підприємств м. Львова, під час проведення масових заходів, чим викликає суспільний резонанс та хвилю незадоволення громадськості.

 

І восени того ж 2013 року, за кілька місяців до початку Революції Гідності, Верховна рада призначаєОксану Орестівну Карп’як суддею пожиттєво.

 

Судячи з декларацій пані  Карп’як за 2013 та 2014 рр. єдиним її доходом є заробітня плата судді. Так, згідно офіційних даних, пані Карп’як проживала разом з неповнолітнім сином на 167тис.грн в 2013 та 182тис.грн в 2014 роках.

 

 

Матір’ю-одиначкою Оксана Орестівна стала в 2012 році, коли розлучилася зі своїм чоловіком – Михайлом Павлишиним. Колишній чоловік пані Карп’як є також колишнім держслужбовцем та начальником Личаківського відділу державної виконавчої служби.

 

29-го лютого 2012 року, будучи начальником Личаківського ВДВС, Михайло Павлишин отримує хабар у розмірі 6000 гривень (750$) за не стягнення виконавчого збору. Пізніше, в ході розслідування, пан Павлишин зізнається у вимаганні та отриманні ним неправомірної винагороди. У червні 2013 року Галицький районний суд м. Львова визнає Павлишина Михайла Олеговича винним за частиною 3 ст. 368 КК України  та призначає йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної служби строком на 2 роки. Втім, тією ж постановою пан Павлишин звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. Також рішенням суду в Михайла Олеговича конфісковують майно у вигляді автомобіля вартістю 117 тис.грн.

 

Важливо зазначити, що пан Павлишин виступив перед судом вже у статусі розлученого. Розлучилися ж суддя Карп’як та пан Павлишин всього через 3 дні після одержання Михайлом Олеговичем неправомірної винагороди.

 

У листопаді ж 2015 року Франківський районний суд м.Львова під головуванням судді Мартинишин повністю звільняє від покарання Михайла Павлишина.

 

Здавалося б, суддя Оксана Карп’як не має жодного відношення до життя свого екс-чоловіка-хабарника після їхнього розлучення в 2012-му році. Однак, у серпні 2016 року в пані Карп’як та пана Павлишина народжується спільна дочка – Павлишина Єва Михайлівна.

 

Саме цей факт наштовхує нас на думку, що швидке "розлучення" судді з Михайлом Павлишиним через три дні після затримання останнього на хабарі, є нічим іншим як спробою приховати спільне майно від конфіскації, адже, частина 3 статті 368 КК України , за якою було засуджено пана Павлишина, передбачає конфіскацію майна. Однак, будучи розлученим, пан Павлишин офіційно володів лише недорогим автомобілем, який і було конфісковано за рішенням суду в 2013 році.

 

Яке ж майно намагалися приховати Оксана Карп’як та Михайло Павлишин розлучившись?

 

Згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру, пані Карп’як володіє земельною ділянкою та чималим будинком площею 285м², що вона і зазначила у своїй декларації.

 

 

Знаходиться будинок пані Карп’як в самому центрі Львова, по вулиці Л.Толстого. Земельна ділянка на 354м², про яку згадує суддя в декларації, це ділянка під будинком, яка є зоною особливого режиму забудови, тобто історичним ареалом.

Вартість 1м² нерухомості в даному районі, на сьогоднішній день, стартує від 1000$, тобто мінімальнавартість будинку пані Карп’як, на даний момент, складає біля 285тис.$ або більше 7 млн.грн.

 

Припускаємо, що метою розлучення з паном Павлишиним було приховання від конфіскації саме цього будинку.

 

Однак, окрім  можливого фіктивного розірвання шлюбу, в нас лишаються питання до Оксани Карп’як щодо того, як, живучи практично лише на одну суддівську заробітну плату, їй вдалося обзавестися будинком вартістю в десятки її річних заробітних плат в елітному районі Львова?

prosud.info


Теги статьи: декларацияКарп’як ОксанаКарпьяк ОксанаСудьяСудьи

Дата и время 12 сентября 2016 г., 16:09     Просмотры Просмотров: 12745
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Нападавшего на судью по делу Майдана наказали круглосуточным домашним арестом
На зарплаты судей Антикоррупционного суда в 2019 году предусмотрено 100 миллионов грн
"Сколько судьям будут плевать в глаза?" Заявление Луценко о судье в деле Кернеса возмутило пользователей Сети

Полиция задержала охранника автостоянки, избившего судью Святошинского райсуда Киева Дячука
Судья Геннадий Бершов: явные нарушения в декларациях
На судью, который ведет дела Майдана, совершено покушение

Большинство пойманных в августе на взятках - судьи, - НАБУ
СБУ проверяет причастность к коррупции двух председателей судов Одесской области
Судья Баева пожаловалась на угрозы из-за отказа ее мужа, Трубы, назначить 27 кандидатов в руководство ГБР

Задержан экс-зампред Днепровского райсуда Киева
Порошенко назначил 134 судей местных судов
В Донецкой области судья утаила 40 тысяч долларов дохода мужа

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06761