АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

На сайті Мінфіну зарплати українців за рік зросли на 1000 гривень

На сайті Мінфіну зарплати українців за рік зросли на 1000 гривень
На сайті Мінфіну зарплати українців за рік зросли на 1000 гривень
На офіційному сайті Мінфіну України є дані по середній зарплаті в Україні. Зверніть будь ласка увагу на те, що за даними Мінфіну середня зарплата в Україні зросла на цілу 1000 гривень всього за 7 місяців 2016 року: c 4,3 до 5,3 тис. гривень! Якщо справи так підуть й далі, то через 2-3 роки наші доходи зрівняються з доходами європейців! 

 
Але чи виросли ваші зарплати на 1000 гривень у 2016 році? Ми опублікували цю таблицю на сторінці "Української Революції" у Фейсбуці та запропонували користувачам написати в коментарях свої реальні зарплати. Особливу увагу привернула відповідь Світлани Грін, яка була змушена емігрувати в Італію, де вона заробляє всього 1000 євро прибиральницею. 

 
Після перерахунку всіх відповідей, ми отримали дані щодо реальної середньої зарплати в Україні на рівні 2500 гривень. Але чому ж за даними Мінфіну середня зарплата в Україні на позначці 5,3 тисячі гривень і продовжує зростати, а в реальності середня зарплата на позначці всього в 2,5 тисячі гривень? Вся справа в тому, що у всіх нормальних країнах під терміном "середня зарплата по країні" мається на увазі заробітна плата, яку отримує більша частина населення - найбільш поширена зарплата. Мінфін представив дані не з "середньої зарплати", а видав дані з "середньоарифметичним значенням" за формулою: у Петра було 9 яблук, а у Степана 1 яблуко, але в середньому в обох по 5 яблук. Але якщо говорити не про "середньоарифметичне" значення, а про реальне, то більшість громадян України мають по 2,5 яблука, а не за 5-ть, як Мінфін розрахував.
 
Кабмін у кілька разів (200-300%) збільшив зарплати чиновникам, а всім іншим українцям зарплати були збільшені на 10-15%, але в середньому зарплати по Україні (на думку Мінфіну) зросли на 1000 гривень.
 
Подивіться на таблицю і подумайте ось про що - згідно цієї таблиці в бюджеті є гроші на підвищення зарплат для всіх українців, просто вони пішли не на підвищення зарплат для всіх (кожному по 1000 гривень), а тільки для чиновників. Якщо по справедливості, то прожитковий мінімум в Україні (мінімальна зарплата або пенсія) має бути сьогодні на позначці в 2500 гривень, середня зарплата (найпоширеніша в країні) повинна відповідати таблиці Мінфіну і бути на позначці в 5300 гривень, а зростання зарплат чиновників ... Тут окрема розмова. Подивіться на чиновників: дорогі квартири, шикарні автомобілі та заміські будинки, великі суми на банківських рахунках. За попередні роки "служби народу" чиновники накопичили достатньо жиру, щоб в період найсильніших потрясінь в Україні (фінансова криза та війна) пережити їх разом з народом, поділяючи булку хліба навпіл, а не змітаючи нам на підлогу крихти від цієї булки. Пам’ятаєте приказку? Поки жирний сохне, худий здохне. "Гарант" невтомно повторює, що ми єдина країна і єдина нація, але чому ж тоді нам усім не розділити булку хліба навпіл під час випробувань і економічних потрясінь?
 
У 2014 році в Україні була "Революція Гідності"? Люди вийшли на Майдан з багатьох причин. Однією з тих причин був протест проти значного соціального розшарування між багатими і бідними, але режим Порошенка у кілька разів збільшив це соціальне розшарування замiть того, щоб його зменшити.
 
Ви готові боротися за справедливість? Мова зараз йде не про Майдан і це не заклик до Революції. 3-го жовтня (3.10.2016) виходимо усією країною на загальноукраїнський протестний мітинг з простою і зрозумілою вимогою -"Вимагаємо відповідності наших доходів "таблицям" Уряду: 2500 гривень - прожитковий мінімум, 5300 гривень - середня зарплата по Україні". Ми всі з вами занадто бідні, щоб мати можливість на зарплату в 2500 гривень поїхати в Київ і тому мітинг пройде у кожній столиці областей України на площах біля будівель ваших обласних державних адміністрацій (ОДА) з 9:00 до 10:00 ранку. У Києві біля будівлі Кабміну. Ви працюєте у понеділок 3-го жовтня? Відпросіться на кілька годин і прийдіть на роботу трохи пізніше. Бiльш важлива не тривалість мітингу, а єдність нації - потрібен 1 млн. протестувальників по всій країні! Адже це перша хвиля нашої боротьби. Якщо влада не піде на компроміс з народом, то остання хвиля змиє їх, як цунамі. Українці, подивіться на Європу! Скільки разів європейці виходили на мітинги? Скільки разів вони влаштовували страйки? У європейців такі великі (гiднi) зарплати тому, що вони постійно за них борються! Хочете жити як в Європі? Починайте боротися, як європейці! Або живіть безвольними жебраки, як "совки"! Французи отримують зарплати у 20 разів більше, ніж українці, але вважають, що роботодавці "експлуатують" їх як рабів, а реальні раби в Україні мовчки гнуть спину, брязкаючи ледве чутно ланцюгами кайданів на ознаку протесту ...
 
maidan-ua.livejournal.com

Теги статьи: МинфинЗарплата

Дата и время 13 сентября 2016 г., 16:54     Просмотры Просмотров: 1154
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

1,5 миллиарда только процентов. Зачем «Нафтогазу» супердорогие деньги в долг и при чем тут цена на газ
Бюджет будет получать деньги от «евроблях» и посылок украинцев
Под Ровно медики перекрыли международную трассу Киев-Чоп, требуя выплат зарплаты

Работники Росток-Холдинг решили контролировать вывоз зерна с элеваторов
Работникам завода в Бельгии ошибочно выплатили по 30 тысяч евро
Фальшивками даже зарплату выдают: Украину заполонили поддельные деньги

Луценку підняли зарплату на 5 тисяч гривень
В Украине хотят наказывать за задержку зарплаты: чего ждать работникам
Гройсман понял, что заоблачные зарплаты в госкомпаниях не нужны

У Мін’юсті назвали найбільших боржників із зарплати
Почти минимальная зарплата. Сколько денег украинцы тратят на еду ежемесячно
В Минфине сообщили, какие условия получения кредита выдвинули в ЕС

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.458581