АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 17°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Суддя Вищого спеціалізованого суду України та член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Тетяна Шилова має елітну нерухомість та автівки на декілька мільйонів

Суддя Вищого спеціалізованого суду України та член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Тетяна Шилова має елітну нерухомість та автівки на декілька мільйонів
Суддя Вищого спеціалізованого суду України та член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Тетяна Шилова має елітну нерухомість та автівки на декілька мільйонів

Розповідаючи про суддів, які незабаром будуть проходити кваліфікаційне оцінювання, варто згадати і тих, хто буде їх оцінювати та перевірити, чи немає у них самих статків незрозумілого походження…

 

Знайомтесь - Шилова Тетяна Семенівна, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а з листопада 2015 року ще й член Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка зараз і проводить кваліфікаційне оцінювання суддів.

Свою суддівську кар’єру Тетяна Семенівна розпочала в 1997 році з посади судді Куйбишевського районного суду міста Донецька.

 

Після закінчення п’ятирічного терміну суддівських повноважень, 7 лютого 2002 року Верховна Радапризначила Тетяну Шилову суддею апеляційного суду Донецької області безстроково.

 

У січні 2011 року, під час президентства Віктора Януковича, Тетяну Шилову переводять з Донецька до Києва та призначають суддею Вищого спеціалізованого суду, де вона і працює дотепер.

 

Аналізуючи декларації пані Шилової за 20132014 та 2015 роки, ми виявили, що найуспішнішим фінансовим роком для Тетяни Семенівни та її родини став 2013-й, саме тоді сукупний дохід родини Шилових склав більш ніж 1 млн.грн, а саме 1 011 014 грн. Це стало можливим, зокрема, завдяки прибутку, зазначеному родиною Тетяни Семенівни в графі «інші види доходів». До речі, в розділі «інші види доходів» також задекларовані основні прибутки родини пані Шилової і в 2014 та 2015 роках.

 

 

У деклараціях за 2014 та 2015 роки зазначений скромніший сукупний дохід як пані Шилової, так і її родини.

 

 

Що ж стосується майна, то сама Тетяна Семенівна володіє земельною ділянкою площею 1200м² та гаражем 20м²

 

 

З розслідування, проведеного журналістами програми «Схеми», з’ясовується, що дана ділянка на 1200м² знаходиться в с.Іванків Бориспільського району та була виділена Тетяні Семенівні Бориспільською райдержадміністрацією безкоштовно в 2012 році за не зовсім зрозумілих обставин. Того ж року, в тому ж селі, ділянки такої ж площі були виділені ще 22 суддям апеляційного суду Київської області та низці суддів Вищих спеціалізованих судів.

 

Ділянка ж площею 1803м² та будинок на 255м², зазначені в декларації Тетяни Степанівни як такі, що перебувають «у користуванні», згідно з Державним реєстром майнових прав на нерухоме майно та Державним земельним кадастром, належать чоловікові пані судді – Шилову Володимиру Дмитровичу та знаходяться в селі Княжичі, Київської області.

 

 

За допомогою програми Google Earth можна побачити, що зводити даний будинок родина Шилових почала в 2008 році та зробила це фактично за рік.

 

 

Зауважимо, що зводити будинок під Києвом суддя Тетяна Шилова та її чоловік почали приблизно за два роки до призначення Тетяни Семенівни суддею в Києві, проживаючи в Донецьку.

 

Ось він на фото та відео.

Також у деклараціях за 2013-2015рр., у користуванні пані судді зазначений автомобіль Subaru Legacy 2004р.в.

 

 

Відомостей стосовно прав власності судді Шилової на цей автомобіль в Єдиному державному реєстрі МВС України ми не знайшли. Проте дізналися, що не так давно, на початку вересня 2016р., на Тетяну Семенівну було зареєстровано авто TOYOTA LAND CRUISER PRADO 120 4,0л. (2008р.в.).

 

 

Вартість такого авто на сьогодні стартує від 22тис.$ або більше 570тис.грн., що перевищує сукупний дохід сім’ї Шилових за весь 2015р. Тож обов’язково перевіримо, чи не забуде суддя внести його в декларацію за 2016р. і яку вартість там буде вказано.

 

Володіє родина Шилових з 2012-го року ще одним недешевим авто, а саме TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150 3,0л. (2012р.в.), що зареєстроване на чоловіка судді.

 

 

Вартість подібного авто на сьогодні складає не менше ніж 35,5тис.$ або майже 1млн.грн.

 

 

Як ми згадували на початку, з 2015 року суддя Тетяна Шилова є членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. А отже, саме вона зараз входить до складу комісії, яка оцінює роботу суддів, в тому числі ставлячи їм питання щодо невідповідності задекларованого майна офіційним доходам. Сподіваємося, що сама Тетяна Семенівна також здатна пояснити походження як свого майна, так і своєї родини.

 

 

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

PROSUD


Теги статьи: декларацияШилова ТатьянаШиловаСуддяСудьяСудьи

Дата и время 16 сентября 2016 г., 14:04     Просмотры Просмотров: 2071
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Родители киевского судьи покупают авто и недвижимость в столице
Нападавшего на судью по делу Майдана наказали круглосуточным домашним арестом
Що вони собі насудили: суддя Львівського окружного адміністративного суду Наталія Сподарик

На зарплаты судей Антикоррупционного суда в 2019 году предусмотрено 100 миллионов грн
Що вони собі насудили: суддя Господарського суду міста Києва Катерина Головіна
"Сколько судьям будут плевать в глаза?" Заявление Луценко о судье в деле Кернеса возмутило пользователей Сети

Полиция задержала охранника автостоянки, избившего судью Святошинского райсуда Киева Дячука
Судья Геннадий Бершов: явные нарушения в декларациях
На судью, который ведет дела Майдана, совершено покушение

НАБУ з’ясовує обставини – як стала мільйонеркою суддя у Рівному, яка віддала росіянам трубопровід
Що вони собі насудили: суддя Київського окружного адміністративного суду Валерій Журавель
Большинство пойманных в августе на взятках - судьи, - НАБУ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.095578