АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Прокуратура повторно відкрила справу проти Толстошеєва

Прокуратура повторно відкрила справу проти Толстошеєва
Прокуратура повторно відкрила справу проти Толстошеєва

Юрій Луценко прийняв рішення про скасування постанови про закриття кримінального провадження за фактом резонансного ДТП за участі Толстошеєва.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заслухав доповідь прокурора міста Києва Романа Говди про хід розслідування ДТП, що сталася 9 січня за участі водія автомобіля «Mercedes-Benz» Толстошеєва, а також про підстави прийняття рішення про закриття даного кримінального провадження.

Роман Говда поінформував Юрія Луценка про те, що в рамках досудового розслідування отримано висновки судово-медичних, автотехнічних та психолого-психіатричних експертиз. Допитано понад 30 свідків, у тому числі безпосередніх очевидців дорожньо-транспортної пригоди, медиків, які надавали первинну допомогу постраждалим, та інших осіб. Також опрацьовано записи з камер відеоспостереження, розташованих поряд із місцем вчинення ДТП.

Прокурор міста доповів, що згідно з результатами експертиз, у тому числі комплексної стаціонарної психолого-психіатричної експертизи, проведеної Київським міським центром судово-психіатричної експертизи, причиною даної дорожньо-транспортної пригоди став раптовий напад судомного характеру у водія, внаслідок якого він не міг усвідомлювати своїх дій і керувати ними. Враховуючи це, притягнути Толстошеєва до кримінальної відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху не можливо.

Заслухавши доповідь прокурора міста, Юрій Луценко зауважив, що результати проведених експертиз, які не надали відповідь про причину раптового хворобливого стану водія, викликали широке несприйняття у громадськості.

Враховуючи це, а також з метою отримання більш повної інформації про причини раптового погіршення стану здоров’я Толстошеєва, прийнято рішення про скасування постанови про закриття кримінального провадження та призначення повторної амбулаторної комісійної психіатричної експертизи в експертній установі МОЗ України в іншому регіоні.

За результатами вказаного експертного дослідження буде прийнято остаточне рішення у кримінальному провадженні.


Теги статьи: Луценко ЮрійЛуценко ЮрийЛуценкоТолстошееев СтаниславТолстошеєв СтаніславГенпрокуратура

Дата и время 16 сентября 2016 г., 17:12     Просмотры Просмотров: 897
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.104919