АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

"Вбивством Андрія Таранова РПЦ об’явила Україні війну на знищення", - блогер

"Вбивством Андрія Таранова РПЦ об’явила Україні війну на знищення", - блогер
"Вбивством Андрія Таранова РПЦ об’явила Україні війну на знищення", - блогер

Блогер Сергій Кулік вважає, що смерть Андрія Таранова насправді була вбивством. Кулік додає, що це справа рук Костянтина Малофєєва, а точніше, РПЦ та УПЦ МП, які зараз опинилися під тиском ГПУ (те, що після цього тиску УПЦ може вдатися навіть до терору, і не лише інформаційного, писав не лише сайт ПУ, а багато інших, але жодних заходів влада не прийняла). Також блогер пов’язує діяльність Малофєєва з отриманням невідомим інвестором Юзівського родовища сланцевого газу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук".

"Чи може бути вбивство Андрія Таранова – справою рук олігарха Кості Малофєєва?

Може. 
Таранов працював у «Ренесанс Капіталі», де колись молодий майже студент Малофєєв швидко став мільйонером. Малофєєв має багато що приховувати. Власне, як усі олігархи, пов’язані з РПЦ.
Малофєєв не просто працює задля «руського мира». Він старанно виконує замовлення РПЦ. Наприклад, поїздку з грошима на Донбас після того, як там почала розвалюватися структура УПЦ МП.

Малофєєв був на Донбасі саме тоді, коли викупили Юзівське родовище газу. Хто викупив (пробачте, виграв у конкурсі, ха-ха) родовище? «Юзгаз», тобто - Ярослав Кінах, один з очільників ЄБРР у 90-х - в той період, коли його партнером там як раз був Майкл Калві.
Йдемо далі. Калві мав зв’язки з «Ренесансом» у цьому році. Через Бориса Йордана, одного з засновників «Ренесансу». Йордан тісно співпрацює з РПЦ.

Ще далі. Малофєєв має благодійний церковний фонд. Друг славнозвісного київського владики Феодосія Снігірьова. Допомагає терористам. Путіну. Та РПЦ. Та УПЦ МП.
Всі ці останні події – «Юзгаз», який тихенько отримав велике родовище газу на Донбасі; приїзд Малофєєва до України; смерть Таранова, який знав Малофєєва ще 10 років тому (і всі його секрети мав знати згідно своєї посади у «Ренесансі») – пов’язані. Дуже міцно.
Що їх пов’язує? РПЦ та УПЦ МП. Останній штрих: чому треба вбивати Таранова?

Дуже просто. Вважаю, Кирило Гундяєв хоче замінити Новінського, який «про***в» справу в Україні, Малофєєвим. Новінський так мріяв стати президентом. Тепер не йому світить це… А що може заважати Малофєєву стати Новінським номер два? Лише одне. Людина, яка знає його не з кращого боку – Андрій Таранов. 
І може, саме Таранову доручили розірвати зв’язки РПЦ та УПЦ МП з надвладними структурами та знищити ці «церковні»- «злочинні» інститути в Україні? Якщо так, то це останні місяці в нього непогано виходило. Тільки от хто довершить його справу?..

Якщо так, то вбивством Андрія Таранова РПЦ об’явила Україні війну на знищення.
І хто помститься церкві за таке?.. Впевнений – це попереду.
Тобто, над цими подіями стоїть одна структура. Це РПЦ.

Цікаво б спитати про це у Феодосія Снігірьова. Під приводом чого відбулася його остання поїздка до Росії? Чи досконально знає Онуфрій про його справи? А головне – "владика Феодосій, за що ваш друг Малофєєв вбив Андрія Таранова?..".


Теги статьи: Таранов Андрей

Дата и время 19 сентября 2016 г., 17:07     Просмотры Просмотров: 2852
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063055