АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -13°C
Харьков: -12°C
Днепр: -11°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -12°C
Сумы: -12°C
Львов: -7°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

До влади в Україні прийшли "Шарікови" і здали Крим та Донбас

До влади в Україні прийшли "Шарікови" і здали Крим та Донбас
До влади в Україні прийшли "Шарікови" і здали Крим та Донбас

Можна багато писати про події на Майдані та навколо нього. Але хочу акцентуватись на моменті захоплення влади. По суті, чинна тоді влада країни була обраною на виборах українським народом, за кілька років до революції. Але купка політиканів називала цю владу злочинною. При цьому маргінали, які рвалися до влади, самі провокували та вбивали людей.

Вина минулої влади полягала в тому, що Янукович не погодився підписати асоціацію з Європою, на тих умовах, на яких наполягав ЄС. Але згадайте, як довго асоціацію підписувала вже нова влада.

Янукович втік, злякавшись долі Чаушеску, що на той момент для нього було абсолютно реально. І тут кермо країни опинилось в руках персонажів роману Булгакова «Собаче серце». Ця група злочинців нагадувала фрагмент, коли члени домкому прийшли до професора Преображенського.

Пригадайте і порівняйте персонажів роману з тимчасовим урядом: Турчинов, Яценюк, Пашинський, Чорновол, Парубій, Аваков.

Навіть складно когось з них виділити персонально – всі є точними копіями персонажів роману, які після візиту до Преображенського спускались до своєї комірки і увесь вечір співали революційних пісень. Нинішні ж революціонери постійно співали гімн України. Для мене це знущання над священним гімном України, коли злодії та вбивці на кожному кроці співають гімн і одразу ж цинічно й брутально знищують Україну та її народ.

Після захоплення влади портфелі та посади швидко розділилися. Думки народу, який вистояв і вистраждав Майдан, ніхто не питав, для нього лише констатували – тепер це ваша нова влада. Мені навіть у страшному сні не могло наснитися, які люди захоплять владу в країні: Парубій і Чорновол – люди з довідками про психічну хворобу; комсомолець Турчинов – проповідник і агент КДБ ще з часів СРСР; альфонс Яценюк, дружина якого має зв’язки з потужним єврейським лобі у США і яка дала поштовх його кар’єрі; яскравий приклад криміналу в Україні – Аваков, який був бригадиром бандитського угруповання «Даги»; алкоголік і друг Яценюка – Петренко; унікальний екземпляр, який ніколи не тоне, як один з відходів усіх живих організмів, злодій і холуй – Пашинський.

У мене питання. Що сподівались отримати від цієї шайки люди, які стояли на Майдані? На які зміни вони сподівались? Для мене це питання, на які я не можу знайти відповіді. Можливо, хтось має ці відповіді – буду радий почути, напевно, не тільки я.

Це було страшно і смішно. Я добре пам’ятаю, як багато дзвінків та мейлів я отримував від друзів і знайомих зі всього світу. Всі запитували, чи я в Україні. Коли я відповідав ствердно, запитували, чи можу я виїхати і чого чекаю. Я намагався їх переконати, що все буде добре, сам не вірячи у свої слова. Мене запитували, чи маю я можливість говорити правду – всі сумнівались, що у нас ще можна вільно говорити.

Ситуація, що склалась в Криму і на Донбасі, – це закономірність, коли у владі такі самозванці. Події в Криму і на Донбасі вигідні людям, які опинились при владі, з багатьох причин. Вони навіть не робили ніяких спроб зберегти територію України. Якщо раніше хтось в цьому сумнівався, то сьогодні це цілком очевидно.

Все це потрібно, щоб відсунути на задній план злочини, вчинені ними під час і після Майдану. Потрібна була видимість боротьби за Україну із зовнішнім ворогом. Але всі пам’ятають абсолютну бездіяльність влади на початку російської агресії. Була лише самоорганізація українського народу, створення добровольчих батальйонів, волонтерський рух. Було багато всього патріотичного і позитивного, на що здатен наш великий, мужній український народ. І все це без участі персонажів Булгакова, які вже тоді були зайняті зовсім іншими справами – перехоплення і створення потоків грабунку України.

Вони навіть не могли уявити, що будуть так довго триматись при владі і дурити нас. Їм потрібно було якнайшвидше вкрасти все, що можна. Вони боялися двох речей: гніву українського народу і Путіна, який міг почати рух на захоплення всієї території України. Але їм пощастило – люди піднялися на захист країни.  

На якийсь час всі забули про злочини цих персонажів: Турчинова, Яценюка, Пашинського, Авакова, Петренка, Чорновол, Парубія. Я постійно буду називати їхні прізвища, щоб люди ані на секунду не забували імена тих, хто призвів до тих проблем, які ми маємо і ще довго будемо мати.

Я маю надію, що нам вдасться зберегти нашу Україну, але без них, холуїв і шісток.

Далі буде…

ua1.com.ua


Теги статьи: КрымДонбассДонбас

Дата и время 20 сентября 2016 г., 11:20     Просмотры Просмотров: 2112
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

’’Долго не простоит’’: в России предрекли разрушение Крымского моста
В России придумали наказание за карту без оккупированного Крыма
Под боком у оккупантов: на Луганщине священник МП перешел к ПЦУ

Зеленский рассказал о переговорах с Путиным по Донбассу
Около 45 гектаров очистили от мин на Донбассе
Стало відомо про перший перехід з Московського патріархату до ПЦУ на Донбасі

День в районе ООС: 9 обстрелов, ранен украинский военный
Боевики из пулеметов и гранатометов обстреляли украинские позиции возле Гнутово
Памяти тех, кто помог стране выстоять: Как обороняли Донецкий аэропорт и чем все закончилось

На Донбассе сбит мини-’’бомбардировщик’’ оккупантов: новые детали и видео
В Крыму узнали о подготовке провокаций против адвокатов пленных украинских моряков
’’Л/ДНР’’ несут потери: ВСУ отчитались о мощной ’’ответке’’ на Донбассе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.18027