АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -4°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -4°C
Львов: 5°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Чи розведуть війська на Донбасі?

Чи розведуть війська на Донбасі?
Чи розведуть війська на Донбасі?

Тристороння контактна група щодо Донбасу нещодавно підписала в Мінську рамкове рішення про розведення сил і засобів на Донбасі,зазначає в своєму блозі на "Новому часі" політолог Володимир Фесенко. Чернетка угоди про розведення сил була підготовлена ще на початку червня, але внаслідок різних причин її не могли підписати, зокрема, на тлі сумнівного кримського інциденту.

Думаю, якийсь позитивний ефект на короткий час від цього буде, але чи надовго – велике питання. Досвід говорить, що можуть бути і зворотні тенденції. Я не знаю жодної угоди в рамках Мінських домовленостей, яка було б виконана в повній мірі. Угоди про відведення важких озброєнь і озброєнь середнього калібру, угоди про припинення вогню і домовленості про створення нейтральної зони – всі ці ініціативи реалізовані лише частково.

Судячи з усього, є наказ із Москви продемонструвати конструктивність і готовність виконувати взяті на себе зобов’язання, тому й було підписано угоду про відведення сил. Мова йде лише про три ділянки – Станиця Луганська, Петровське та Золоте. Навіть працівники ОБСЄ кажуть, що головна проблема у використанні зброї та контролі за виконанням домовленостей.

Звісно, якщо хоч тиждень ця угода протримається, такий підхід спробують реалізувати і за іншими напрямами. Проте вже зараз можна сказати, що в авдіївській промзоні та в районі донецького аеропорту застосувати цю практику буде вкрай складно. Втім, пробувати треба, щоб знизити інтенсивність обстрілів і бойових дій. Саме наближеність воюючих сил є однією з причин ескалації.


Теги статьи: ДонбасДонбасс

Дата и время 22 сентября 2016 г., 20:37     Просмотры Просмотров: 910
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.132351