АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 16°C
Днепр: 16°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 9°C
Сумы: 11°C
Львов: 9°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 9°C
Ровно: 9°C

Українські університети погіршили позиції у престижному британському рейтинзі

Українські університети погіршили позиції у престижному британському рейтинзі
Українські університети погіршили позиції у престижному британському рейтинзі

Українські виші вдруге потрапили до списку престижного британського рейтингу Times Higher Education World University Rankings.

Як повідомилиUAinfo аналітики з центру CEDOS, на цей раз чотири українських університети розташувались на позиції 801+. Мова йде про Київський національний університет ім. Шевченка, Київський політехнічний інститут, Харківський національний університет ім. Каразіна та Національний університет «Львівська політехніка».

Минулого року Київський національний університет ім. Шевченка та Харківський національний університет ім. Каразіна займали вищі місця - позиція 601-800 у рейтинзі. Водночас попри погіршення загального рейтингу українські університети все ж таки покращили результати за окремими індикаторами. Тобто є певне зростання, але іноземні університети більш динамічно покращують свої показники.

«Для рейтингу Times Higher Education дуже важливими є викладацька та наукова репутація, міжнародні публікації та показники цитування, які є традиційно слабкими в українських університетів. Лише тоді, коли уряд почне розподіляти фінансування між університетами на конкурентних засадах, вони зможуть займати вищі позиції у світових рейтингах. Наразі в нашій системі фінансування дуже багато дисбалансів та лобізму» - пояснив причини освітній аналітик Єгор Стадний.

Ось так виглядає ТОП-10 рейтингу:

Рейтинг Times Higher Education World University Rankings націлений на ранжування світових дослідницьких університетів. Тобто він відкидає ті вищі навчальні заклади, основним спрямуванням яких є освітня функція, яка для українських вишів є ключовою. Окрім того, рейтинг не розглядає вузькоспеціалізовані університети (наприклад, медичні або мистецькі) і, що більш важливо, ті, в яких було видано менше ніж 1000 наукових статей протягом 2011-2015 рр.


Теги статьи: университетРейтинг

Дата и время 22 сентября 2016 г., 20:47     Просмотры Просмотров: 883
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054249