АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -2°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

Як тільки виявляють крадіжки грошей — депутати зразу беруть підозрюваного на поруки, — Холодницький

Як тільки виявляють крадіжки грошей — депутати зразу беруть підозрюваного на поруки, — Холодницький
Як тільки виявляють крадіжки грошей — депутати зразу беруть підозрюваного на поруки, — Холодницький

В ефірі програми «Hard Talk.LIVE» с Наталею Влащенко на телеканалі «112 Україна» керівник  Спеціалізованої прокуратури Назар Холодницкий розкрив схеми, завдяки яким оліхархи крадуть державні кошти а також пояснив, як зацікавлені у справі народні депутати допомогають їм потім уникнути відповідальності:

«Дійсно був затриманий директор Запорізького титано-магнієвого заводу за фактом розтрати близько 500 млн грн. державних коштів. Класична схема, коли держава залучає державного інвестора, а потім виясняється, що це підприємство було зареєстровано на Кіпрі і кінцевим бенефіціарієм є один з відомих олігархів ( Холодницький, скоріш за все, мав на увазі Дмира Фірташа — як про це писалось раніше -ред.) і потім кошти замість того, щоб піти на модернізацію і більшого прибутку як держави, так і акціонерів, просто були через фірми прогнані і знову опинились на Кіпрі. І в результаті держава згодом втратить і своє державне підприємство і не побачить коштів, — пояснив Холодницький.

Саме на цих підспавах затриманий керівник, який ставив підписи, але ось вам особливість народного парламентаризму — уже двоє народних депутатів — один з яких — Фурсін (Голова підкомітету з питань фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів — ред.) — готові брати його на поруки, як це було по справНПЗ — ціла фракція готова була брати на поруки. Там, де корупція, де краджки державних грошей — зразу з’являються народні депутати, які готові брати на поруки, — підсумував Назар Холодницький.

pl.com.ua

 


Теги статьи: Холодницкий Назар

Дата и время 24 сентября 2016 г., 22:30     Просмотры Просмотров: 1692
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054347