АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Анастасія Приходько зібрала у США $50 тисяч для АТО і звинуватила Семена Семенченка у шахрайстві

Анастасія Приходько зібрала у США $50 тисяч для АТО і звинуватила Семена Семенченка у шахрайстві
Анастасія Приходько зібрала у США $50 тисяч для АТО і звинуватила Семена Семенченка у шахрайстві

Ну що ж, дорогі Друзі, я повернулася зі Сполучених Штатів Америки, де проходив мій сольний благодійний тур “Songs for peace”.

Метою даного туру було збір фінансової допомоги для поранених у зоні АТО бійців, для їхніх родин, родин переселенців та родин бійців, що без вісті зникли. Хочу повідомити, що вдалося зібрати близько 50000$.

Сообщает http://politinfo.com.ua/

 

Сума чимала, тому маю надію, що вона хоч якось зможе допомогти всім хто потребує допомоги. Тепер хочу поділитися враженнями та емоціями безпосередньо про тур. За час, що я провела в США, я відвідала 10 міст: Філадельфія, Нью-Йорк, Вашингтон, Бостон, Чикаго, Міннеаполіс, Сан-Франциско, Сакраменто, Лос-Анжелес, Сіеттл, а також Гарвардський університет, де мала зустріч з професурою факультету Україністики. Вражень настільки багато, що вистачить на невеличке оповідання, але спробую закцентувати Вашу увагу на найголовніших. Свої виступи, я побудувала таким чином, аби це не виглядало лише як пісенний концерт.

 

Передовсім, я хотіла спілкування з людьми які так далеко від історичної Батьківщини, проте залишаються її відданими синами й дочками. Тому вирішила, що це мають бути концерти-спілкування, коцерти-діалоги, якщо хочете. Мене приємно вразило, ба навіть розчулило, як публіка реагувала на ті чи інші мої запитання чи сентенції, (про пісні я взагалі мовчу) – відчувалося, як люди скучили за Українською піснею, як через неї люди відчувають свій сакральний зв’язок з Україною. Люди плакали, бурхливо реагували, аплодували стоячи, то ж я викладалася на повну! На кожному моєму концерті панувала атмосфера колосального єднання і взаєморозуміння. Після концертів, спілкування продовжувалося вже у більш неформальній обстановці, і знову я переконувалася в тому, що людям НЕ БАЙДУЖЕ! Всі переймаються долею нашої країни, активно, а подекуди й агресивно засуджують російсько-терористичну агресію, питають чим ще можуть допомогти окрім фінансів.

 

В багатьох людей склалося викривлене враження про діаспору немов би “поїхали і забули…” Це не так. Запевняю. Вони такі ж самі Українці як і ми з Вами, просто далеко від дому. Повертаючись до туру хочеться відзначити, що кожне місто, де я побувала, вразило по своєму: десь було більше людей, десь більше спілкування, десь більше запитували, десь більше слухали… Але дозвольте присвятити декілька речень одному неприємному інциденту. І він аж ніяк не пов’язаний з чудовими людьми, які відвідували мої концерти. Як не прикро, інцидент пов’язано, чи то пак спровоковано нашим із Вами співгромадянином, Народним депутатом України, “комбатом” Семеном Семенченком, (він же Костянтин Гришин). Перед моїм виступом у місті Філадельфія, він заявив, що я дозволила йому збирати кошти на АТО під час мого виступу. Коли з’ясувалося, що ніякого дозволу я не давала. він вирішив параллельно з моїм концертом провести у храмі неподалік молебен за загиблими, і висловити духовну підтримку матерям, що втратили своїх синів на Нашій Національно-Визвольній Війні. Люди на молебен прийшли, а він ні… Отак… Наш співвітчизник вирішив просто заробити на людському горі. Бог йому суддя. Та все ж завершу мажорним аккордом. Світ з Нами. Світ пам’ятає про Нас і слідкує за розвитком подій. Це – найголовніше.

 

Нам залишається робити все від себе залежне, (що і робить Наш величний Народ), не збавляти оберти, долати зневіру, яка інколи підкрадається після важких днів, тижнів, місяців Нашої Національно-Визвольної Війни, відділяти зерна від полови, нещадно карати аферистів, корупціонерів, лихварів і зрадників, що заради власної вигоди здатні і власну матір продати. Ми вже сильні, вже непереможні, головне – не втрачати віру в себе і тих хто поруч, а інколи буває так, що фізично людина дуже далеко, а духовно набагато ближче ніж той, кого вважав “своїм”. Я в цьому переконалася під час цього чудового туру чудовою країною. Дякую Вам, Друзі. Ми переможемо! Слава Україні!


Теги статьи: Приходько Анастасия

Дата и время 25 сентября 2016 г., 17:19     Просмотры Просмотров: 1560
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Подлая игра: Приходько прокомментировала скандальное интервью 5 каналу
Шептали на ухо подсказки: Приходько со скандалом ушла с прямого эфира ТВ
Она очень умная: Приходько объяснила, за что живет Тимошенко

Приходько объяснила, чем она как политик будет отличаться от Вакарчука, Лыжичко и Огневич
Нет слов: Менеджер Приходько высказался о ее политическом шаге
Співачка Анастасія Приходько йде у політику в команді Тимошенко

"Устала слушать, что я "не формат": Анастасия Приходько уходит со сцены
’’Чтоб ты сдох’’: популярная украинская певица высказалась о Путине
"Кого там бояться?" Известная в Украине певица посмеялась над Россией

Десять требований к власти: певица Приходько и комбат Гергерт объявили о создании движения "Вимагаю змін"
На суд Приходько против Порошенко обвиняемая сторона не явилась
Приходько заявила, что АП обвинила ее в «дешевом пиаре»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055151