АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 13°C
Львов: 15°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Профспілки збираються оголосити владі ультиматум через підвищення тарифів

Профспілки збираються оголосити владі ультиматум через підвищення тарифів
Профспілки збираються оголосити владі ультиматум через підвищення тарифів

Їх командою вже напрацьовані законопроекти, що стосуються механізмів зниження тарифів
22 вересня відбулася зустріч керівництва київських і галузевих профспілок з фахівцями «Публічного аудиту» в рамках громадського руху «Тарифна мобілізація», – повідомив кореспондент Hubs.

Директор «Публічного аудиту» Максим Гольдарб заявив, що їх командою вже напрацьовані законопроекти, що стосуються механізмів зниження тарифів до їх економічно обґрунтованого рівня, а також підвищення якості послуг.

«У нас все готово – депутатам залишиться тільки проголосувати, а президентові – підписати документ, щоб він набув законної сили. Причому, до старту опалювального сезону 15 жовтня. В кінці вересня збирається великий форум профспілок, де ці пропозиції повинні бути підтримані і висунуті як ультиматум до влади », – сказав Гольдарб.

Серед виступаючих також був один з рупорів профспілкового руху Сергій Кондрюк, який у своєму виступі акцентував увагу громадськості на необхідності протидії нав’язування з боку влади необґрунтованих розмірів тарифів, що призведе до злиднів громадян.

У свою чергу, голова громадської організації «За гідну працю!» Ярослав Бондарчук нагадавши профспілкам, що вони є найбільш масовими організаціями трудящих і повинні в таких складних, соціально-економічних умовах, в яких побуває країна на даний момент, бути захисниками громадян на ділі а не тільки в своїх деклараціях.

В ході обговорення, учасники засідання дійшли консенсусу про необхідність висунення ультиматуму на адресу влади щодо негайного зниження тарифів.

dilovyi.info


Теги статьи: Максим Юрьевич ГольдарбГольдарбПрофсоюзы

Дата и время 25 сентября 2016 г., 21:46     Просмотры Просмотров: 2155
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.042992