Помер воїн АТО, який після поранення майже два роки боровся за життя

Помер воїн АТО, який після поранення майже два роки боровся за життя
Помер воїн АТО, який після поранення майже два роки боровся за життя

Сапер Андрій Гук, уродженець Львівщини, підірвався на розтяжці 23 лютого 2015 року

У лікарні помер боєць Збройних Сил Андрій Гук. Воїн майже два роки героїчно боровся за життя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Погляд".

Громадський діяч зі Стрия Юрій Вінярський підтвердив інформацію. Гук був родом зі Львівщини (Стрий). Він підірвався на розтяжці у зоні проведення АТО 23 лютого 2015 року. Рік і вісім місяців він боровся за життя. Похорон Героя заплановано завтра у Стрию. 

Нагадаємо, рік тому життя 43-річному Андрію Гуку врятували харківські медики. Дружина бійця Людмила фактично переїхала тоді до Києва, щоб весь час бути поруч із чоловіком. Крім поранень обох ніг, у бійця було вкрай важке поранення голови. Він пережив чотири операції - лікарі знешкодили абцес та гідроцифалію мозку. Але, у травмованій частині стався крововилив. Він ускладнив стан пацієнта. Андрій лежав у вегетативному стані. Родина сподівалася тоді на медикаментозну стимуляцію клітин головного мозку. Вона може тривати від місяців до років.

Людмила та Андрій - обоє з родин військових. Тому, вона впевнена: їм здаватись - просто не можна. "Я ним просто пишаюся! Пишаюся і завжди кажу - ти сильний, ти стільки переніс і нам зупинятися не можна! Ми йдемо тільки вперед!" - казала тоді дружина Андрія. Тоді ж родичі збирали гроші на реабілітацію воїна.

Вічна пам’ять Герою!

 

Дата и время 25 сентября 2016 г., 23:55     Просмотры Просмотров: 2193