АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 22°C
Харьков: 24°C
Днепр: 24°C
Одесса: 25°C
Чернигов: 22°C
Сумы: 24°C
Львов: 20°C
Ужгород: 23°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

Мінсоцполітики анонсувало кардинальні зміни для пільговиків

Мінсоцполітики анонсувало кардинальні зміни для пільговиків
Мінсоцполітики анонсувало кардинальні зміни для пільговиків

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що відомство готує радикальні зміни для пільгової категорії громадян – інформує УНІАН.

За словами Реви, вже до завершення 2016 року уряд внесе на розгляд Верховної Ради України законопроект про монетизацію пільг, що, зокрема, передбачатиме безкоштовний проїзд у міському транспорті у селах та отримування грошей замість пільги.

Урядовець нагадав, що ще з радянських часів залишилося багато пільг, якими не всі можуть користуватися не всі українці. Наприклад, як він зазначив, мешканці сіл, які також мають право на безкоштовний пільговий проїзд у місцевому транспорті, не користуються цією можливістю.

Крім того, міністр поскаржився на проблему фінансування пільг, оскільки у держбюджеті часто не вистачає коштів на компенсацію витрат компаній на обслуговування пільговиків.  У зв’язку з цим після повної систематизації Кабінет Міністрів має намір запровадити монетизацію пільг.

Відповідно до законопроекту, передбачено, що кожен пільговик повинен отримувати саме кошти, щоб сам міг розпоряджатися на що їх витрачати.

«Стовідсотково ми пільги не забезпечимо, як би ми того не хотіли, враховуючи фінансові можливості держави, але кожен пільговик отримає ту частину фінансової компенсації, на яку він має право, але отримав чи ні, залежить від того, де він проживає», − підкреслив чиновник.


Теги статьи: ЛьготыМинсоцполитики

Дата и время 27 сентября 2016 г., 10:55     Просмотры Просмотров: 1542
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057692