АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -14°C
Харьков: -17°C
Днепр: -9°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -17°C
Сумы: -19°C
Львов: -10°C
Ужгород: -7°C
Луцк: -8°C
Ровно: -8°C

У кого Ляшко бере гроші на вибори?

У кого Ляшко бере гроші на вибори?
У кого Ляшко бере гроші на вибори?

Сьогодні вранці кілька сотень громадян пікетували Верховну Раду – вимагали від депутатів ухвалення майданівських законів. Це закони, які мали би ухвалити у перші ж дні після повалення режиму Януковича, пише Наталя Соколенко, журналістка, учасниця руху "Стоп Цензурі" для "УП".

Серед цих законів – N4846, що дає виборцям відповідь на питання: ХТО ДАЄ ГРОШІ НА ВИБОРИ ПАРТІЯМ ТА КАНДИДАТАМ-МАЖОРИТАРНИКАМ.

Законопроект зобов’язує УСІХ учасників виборів показати, хто дає гроші у виборчі фонди, хто і на що витрачає. Так є у цивілізованому світі. І так не є у бідних корумпованих країнах.

Адже політична корупція починається з того, що партія (мажоритарник) бере гроші в грошового мішка і потім відпрацьовує, ухвалюючи корупційні закони.

Законопроект 4846, розроблений громадськими активістами разом із народними депутатами.

Подивіться цей золотий перелік співавторів: Петро Порошенко, Анатолій Гриценко, Віталій Кличко, Сергій Соболєв! Депутати не змогли ухвалити цей зако напередодні президентських виборів. Тепер вкрай важливо добитися, аби цей закон таки почав діяти зараз і допоміг усім нам зробити правильний вибір.

Критично важливо знати, у кого бере гроші на вибори Ляшко, перед ким він матиме зобов’язання. Хто допомагатиме матеріяльно президентському блоку-партії, звідки візьмуть гроші мажоритарники, особливо ті, хто балотуватиметься у східних округах – у иншоземної держави чи в громадян України, які фінансують терористів?

Ця цілком конкретна інформація про гроші має з’явитися за 5 днів до виборів, згідно законопроекту 4846. За чинним законом – оприлюднюються дані про партійних спонсорів за 30 днів до виборів. Але ця норма слабка – основний потік грошей йде за два тижні до дня голосування.

Це лише одна з норм законопроекту 4846. Завтра – останній шанс розглянути і схвалити цей законопроект на засіданні профільного комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (очолює Давид Жванія). Просто зараз громадські активісти телефонують членам цього комітету і просять схвалити законопроект та рекомендувати його до голосування парламенту. Зробіть це і ви! Зателефонуйте, напишіть (список депутатів комітету тут), запостіть інформацію про цей законопроект на своїх сторінках у соцмережах, прийдіть завтра о 14.30 на Садову 3а, де знаходяться комітети Верховної Ради, сказати депутатам особисто: ми хочемо знати, за кого голосувати, зокрема, й хто дає гроші кандидатам. Це дуже важливо!

До зустріі на Садовій.

Обозреватель


Теги статьи: ВыборыЛяшкоОлег Ляшко

Дата и время 03 сентября 2014 г., 10:33     Просмотры Просмотров: 2954
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Власть готова на любые шаги, дабы исключить главу "Батькивщины" Юлию Тимошенко из избирательной кампании, – Руслан Бортник
Порошенко пошел ва-банк
Предвыборная посевная: зачем Ахметов засевает Запорожье Олегом Ляшко

Провалы в памяти или как радикал радикально украл машину у бывшей жены
Юрий Касьянов: «Олигархи не отдадут власть ни в какой способ»
Глеб Простаков: «Оппозиционный блок вскоре прекратит существование»

В США выдвинули новые обвинения против политтехнолога Януковича
Тимошенко побеждает Порошенко во втором туре с солидным отрывом - опрос
Галасюк Виктор: инновационный очковтиратель из партии Ляшко. Часть 2

США готовит новые санкции против РФ
Меньше стало криков, матов, проклятий "за" и "против". Люди стали думать – Касьянов
Виктор Галасюк: инновационный очковтиратель из партии Ляшко. Часть 1

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075268